Bērnu radošās darbnīcas Valmiermuižas stallī

Aicinām bērnus vecumā no 7 līdz 12 gadiem pieteikties dienas radošajām darbnīcām. Darbnīcu aktivitātes tiek rīkotas tematiski par zirgu dzīves ikdienas un dabas bagātību izzināšanu, kā arī aktīva, izzinoša un veselīga dzīvesveida popularizēšanu.

Aicinām bērnus vecumā no 7 līdz 12 gadiem pieteikties dienas radošajām darbnīcām. Darbnīcu aktivitātes tiek rīkotas tematiski par zirgu dzīves ikdienas un dabas bagātību izzināšanu, kā arī aktīva, izzinoša un veselīga dzīvesveida popularizēšanu. Pieteikšanās līdz 14. jūlijam, rakstot uz e-pastu: . Piesakoties jānorāda bērna vārds, uzvārds, vecums, dzīves vieta, vecāku kontaktinformācija, tālrunis, e-pasts.

Lielākā daļa programmā iekļauto aktivitāšu norisināsies Valmiermuižas stallī un tā apkārtnē, taču vienu dienu (18.07.) brauksim uz Burtniekiem, lai bērni var mācīties braukt ar SUP dēļiem. Skaistā ezera krastā ēdīsim pusdienas un saturīgi, aktīvi pavadīsim brīvo laiku. Valmiermuižas stallī šobrīd dzīvo ne tikai zirgi, bet arī kumeliņi, truši, suņi, kaķis un daudz putni.

Lai attīstītu bērnu radošās spējas un pirkstu veiklību, darbosimies ar dažādiem dabas materiāliem, gatavojot sev un saviem mīļajiem nelielas dāvanas un pārsteigumus. Iesim pļavās, lasīsim augus, vērosim putnus, izzināsim apkārtni. Paralēli radošajām darbnīcām bērniem tiks pasniegtas jāšanas apmācības, katram tiks dota iespēja izvizināties zirga mugurā un izbraukt pajūgā.

Darbojoties stallī, tiks veikti arī nelieli saimniecības un lauku darbiņi. Katru dienu tiks nodrošinātas siltas un gardas pusdienas Valmiermuižas alus virtuvē.

Dalības maksa: trīs dienu radošo darbnīcu izmaksas ir 150.00 EUR, vienas dienas izmaksas ir 60,00 EUR. Cenā iekļauta ēdināšana (pusdienas, augļi, cepumi, dzērieni), pikniks Burtniekos, biļetes sabiedriskajam transportam, zirgu izjādes, pedagogu darbs un materiāli radošajām darbnīcām.

PROGRAMMA

Informāciju sagatavoja:

Rufina Juraša,
Valmiermuižas jātnieku skolas vadītāja