Bērnu neiroloģe Signe Šetlere atsākusi pieņemšanas

Bērnu neiroloģe Signe Šetlere atsākusi pieņemšanas Vidzemes slimnīcā

Pēc neliela pārtraukuma Vidzemes slimnīcas poliklīnikā pacientus atkal pieņem bērnu neiroloģe Signe Šetlere. Speciāliste sniedz konsultācijas, diagnosticē un ārstē bērnus ar dažādām neiroloģiskām saslimšanām no dzimšanas līdz pat 18 gadu vecumam. Viņas padziļināta interese ir neiromuskulārā neiroloģija un bērnu galvassāpju ārstēšana.

Dr. S. Šetlere ārsta grādu ieguvusi Rīgas Stradiņa universitātē, Erasmus apmaiņas programmā mācījusies Ļubļanas universitātē Slovēnijā, stažējusies John Walton Muscular Dystrophy Research Centre  Ņūkāslā, Apvienotajā Karalistē, un Ļubļanas universitātes slimnīcas Bērnu neiroloģijas nodaļā Slovēnijā, bet bērnu neirologa kvalifikāciju ieguvusi Rīgas Stradiņa universitātes Tālākizglītības fakultātē. Dr. S. Šetlere strādā par bērnu neiroloģi Galvassāpju centrā “Vivendi” un BKUS neiroloģijas un neiroķirurģijas klīnikā. Latvijas Ārstu biedrības un Latvijas Jauno ārstu asociācijas ekspertu vērtējumā dr. S. Šetlere saņēmusi balvu nominācijā “Gada jaunais ārsts 2020”.

Nākošā dr. S. Šetleres pieņemšana notiks 21. maijā. Lai saņemtu valsts apmaksātu bērnu neirologa konsultāciju, nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums.

Pieteikšanās: poliklīnikas reģistratūrā – tālr. 64202601, 64202603, elektroniski: www.vidzemesslimnica.lv/e-pieraksts

Informāciju sagatavoja:
Benita Brila, Vidzemes slimnīca