Bērnu emocionālās audzināšanas grupas apmācības Valmierā

Bērnu emocionālās audzināšanas nodarbības

Jūlijā un augustā Valmieras SOS Bērnu ciemata atbalsta centrā “AIRI vecākiem” norisināsies Bērnu emocionālās audzināšanas (BEA) grupu nodarbības pirmsskolas vecuma bērnu vecākiem. BEA apmācību programma uzlabo vecāku zināšanas par bērnu attīstību un audzināšanas principiem, kas ir svarīgi bērna attīstībai tā pirmajos dzīves gados (programma paredzēta bērnu 0-7g.v. vecākiem), kā arī palīdz saprast, kā rīkoties gadījumos, kad bērns ir patvaļīgs, nepaklausīgs vai agresīvs.

Nodarbības notiks 10.07; 17.07.; 24.07; 31.07. un 07.08.2024. no plkst.18.00-21.00 Valmieras SOS Bērnu ciemata atbalsta centra “AIRI vecākiem” telpās – Valmierā, Ganību ielā 3, mājā “Kraujas”. Automašīnas aicinām novietot ciemata stāvlaukumā. Māja “Kraujas” atrodas pa labi no iebraucamā ceļa, no Mālu ielas.
Nodarbības vadīs AGITA DREIBLATE – praktizējoša BEA apmācību grupu vadītāja, kura ieguvusi atbilstošu kvalifikāciju un sertifikātu.

Lūgums pieteikties uz apmācībām līdz 10.07.2024., rakstot uz e-pastu .

Sīkāka informācija pie apmācību vadītājas pa tālr. 29638269

Apmācības organizē un finansē Valmieras novada pašvaldība.