Bērnu dienas nometne skolēnu brīvlaikā

No 24. līdz 28.oktobrim J. Endzelīna Kauguru pamatskolā norisināsies dienas nometne bērniem un jauniešiem, kuras ietvaros nometnes dalībnieki piedalīsies dažādās aktivitātēs, lai uzlabotu savu garīgo un fizisko veselību. Notiks radošas un izzinošas darbnīcas, sarunas, sevis izzināšana, nodarbības kopā ar fiziskās sagatavotības treneri, kopīgas pusdienas un citas aktivitātes. Nometnes aktivitātes norisināsies katru dienu no plkst.10.00 līdz plkst.15.00.

Tiks nodrošināts transports dalībnieku nogādāšanai uz un no nometnes (no Brenguļiem, Mūrmuižas, Trikātas, Valmieras).

Nometni organizē biedrība “AMI nometnes”. Jautājumu gadījumā sazināties ar nometnes vadītāju Ilzi Skrastiņu pa tālruni 26417378.

Pieteikšanās līdz 14.10.2022. (vietu skaits ierobežots), rakstot uz e-pastu . Lūgums norādīt bērna vārdu, uzvārdu, vecumu, izglītības iestādi, kurā bērns mācās, vecāku kontakttālruni, vai būs nepieciešams nodrošināt transportu nokļūšanai uz nometni.

Pieteikšanās ir noslēgusies!

Nometne norisinās bez maksas projekta Nr.9.2.4.2/16/I/051 “Veselas un veselīgas sabiedrības veicināšana Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienībā” ietvaros.