Bērni un jaunieši vecumā no 10 līdz 17 gadiem aicināti rudens brīvlaiku pavadīt aktīvi un piedalīties dienas nometnē Rūjienā!

Informācija papildināta 19.10.2022.

Neparedzētu apstākļu dēļ nometne tiek pārcelta uz pavasari.

Nometne norisināsies no 24. līdz 27.oktobrim Rūjienas kultūras centrā (Upes ielā 9) katru dienu no plkst.10.00 līdz 15.00. Nometnes programmā tiks ietvertas dažādas nodarbības, aktivitātes un darbnīcas par tēmām – fiziskā aktivitāte, garīgā veselība un veselīgs uzturs. Protams, neiztikt bez sarunām, jautrības un jauniem draugiem!

Tiks nodrošinātas pusdienas.

Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: līdz 14.10.2022. (vietu skaits ierobežots). Pieteikumā jānorāda bērna vārds, uzvārds, vecums, vecāku kontakttālrunis. Lūgums pirms bērna pieteikšanas nometnei kārtīgi pārdomāt vai bērns nometnē tiešām piedalīsies.

Nometni organizē jauniešu organizācija “Ligzda”. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar nometnes vadītāju Dainu Rozi pa tālruni 25450585.

Dalība nometnē ir bez maksas. Nometne tiek organizēta projekta Nr.9.2.4.2./16/I/053 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Rūjienas apvienības iedzīvotājiem” ietvaros.