Baudi ziemas priekus slidojot!

Iestājoties noturīgam aukstumam, Valmieras novadā ir sagatavotas vairākas publiskās slidotavas, kur baudīt ziemas priekus gan tiem, kuri vēl sper tikai pirmos soļus uz ledus, gan tiem, kuri jau droši pārvietojas uz slidām un vēlas kopā ar ģimeni un draugiem nodoties hokeja spēlei:

  • Slidotava Matīšos, Upes ielā 13.
  • Slidotava pie Rūjienas vidusskolas
  • Slidotava Bērzaines centrā
  • Slidotava pie Strenču pamatskolas

Paldies palīgiem, kuri iesaistījās slidotavas sagatavošanas darbos! Rūpēsimies par ledus laukumiem arī turpmāk, notīrot sniega kārtu pirms un pēc slidošanas!

Tāpat katru nedēļas nogali turpinās arī publiskās slidošanas Valmieras Olimpiskā centra Ledus hallē, kas ir vienīgā slēgta tipa slidotava Ziemeļvidzemē, piedāvājot slidošanas iespējas neatkarīgi no laikapstākļiem. Par laikiem un izcenojumiem interesējies: Valmieras Olimpiskais centrs.