Balles deju klubs “Valmiera” aicina uz koncertu un balli

Balles deju klubs "Valmiera" aicina uz koncertu un balli

Atzīmējot Starptautisko dejas dienu, balles deju klubs “Valmiera” aicina ikvienu interesentu 27.aprīlī plkst.19.00 uz Kocēnu Kultūras namu, kur dejiskā gaisotnē norisināsies šai dienai veltītas aktivitātes. Tās iesāksies ar Valmieras novada deju studiju, klubu priekšnesumiem. Koncerta ilgums – aptuveni vienu stundu. Pēc koncerta būs balle kopā ar atraktīvo grupu “Maiga bite”.

Balles apmeklētājus priecēs jautras atrakcijas, kā arī ir sagaidāmi nelieli pārsteigumi. Aicinām balles apmeklētājus padomāt par atbilstošu tērpu. Eleganti melno vakarkleitu atstāsim ziemas ballēm. Sagaidīsim pavasari ar košām, gaišām krāsām savos tērpos. Arī kungiem vēlams padomāt par kādu pavasarīgu akcentu.

Organizatori nodrošinās patīkamu un pavasarīgi jautru noskaņu, atbilstošu deju mūziku, karstos (tēja, kafija) dzērienus.

Ieeja koncertā bez maksas, uz balli – ziedojums 25 EUR no personas. Papildu informācija, zvanot pa tālruni 28341935.

Informāciju sagatavoja:

Balles deju kluba Valmiera vadītāja
Valentīna Saukante