Avotos notiks 24. Vidzemes čempionāts golfā 

Golfa sacensības avotos

Šajā nedēļas noglalē golfa laukumā “Avoti” tiks svinēti golfa svētki. Sestdien, 13. augustā, vadošie Vidzemes golferi cīnīsies par 24. Vidzemes čempiona titulu un kausu golfā. Savukārt svētdien, 14. augustā, tiks noskaidroti 12. Vidzemes čempionāta un kausa uzvarētāji golfā pāru spēlē.

Sestdien, 13. augustā, 18 bedrīšu izspēlē notiks 24. Vidzemes čempoionāts un kauss golfā kungiem, dāmām un jauniešiem. Dalībniekiem, kas pārstāv Cēsu novadu, paralēli notiks cīņa arī par 8. Cēsu kausu golfā kungu un dāmu konkurencē. Svētdien, 14. augustā, golfa pāru spēles formātā dalībnieki sacentīsies par 12. Vidzemes čempionāta un kausa tituliem pāru spēlē.

Vidzemes čempionāts golfā notiek jau 24 reizi un ir viens no tradīcijām bagātākajiem golfa turnīriem Latvijā. Aizvadītā gada čempionu tituli šogad būs jāaizstāv Ivaram Gruntem un Ivetai Lopatko, savukārt kausa tituli jāaizstāv – Edgaram Cunskim un Artai Sēnei. Golfa pāru spēles formāta čempionu tituli šogad būs jāaizstāv Mārim Štrombergam / Ingaram Matisonam, bet kausa tituli – Jānim Tipsim / Eināram Līsmanim.

Sacensību sākums golfa laukumā “AVOTI” – sestdien, 13. augustā, plkst. 10.00, svētdien,14. augustā, plkst.11.00. Skatītājiem ieeja bez maksas.

Sacensības organizē golfa un tenisa klubs “Avoti”. Turnīrus atbalsta Valmieras novada pašvaldība, kafijas konceptveikals “Es mīlu kafiju”, “Cēsu alus”, restorāns “Rossini”, bistro “Valdeko”, uztura bagātinātājs “Black stuff”, reklāmas ražotne “Printo”,  metāla apstrādes uzņēmums “Valpro”, tirdzniecības centrs “Valleta”, Radio TEV, Re:TV un atpūtas parks “Avoti”.