Autovadītāju ievērībai: rudenīgos laika apstākļos aicinām būt īpaši vērīgiem pie stūres; vairākos autoceļu posmos turpinās būvdarbi

Iestājoties izteikti rudenīgiem laika apstākļiem, autovadītājiem jābūt īpaši vērīgiem uz ceļa. Gaišais diennakts periods saīsinās, līdz ar to no rītiem un pēcpusdienā jārēķinās ar to, ka pasliktinās redzamība, jo no rīta vēlāk paliek gaišs, bet pēcpusdienā ātrāk iestājas mijkrēslis. Braukšanas apstākļus var apgrūtināt ar mitrums un kritušās lapas.

Plānojot braucienus jārēķinās, ka valsts autoceļu tīklā ceļu būvdarbi turpinās 49 autoceļu posmos. Aicinām autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem un plānot papildu laiku ceļā.

Valmieras novada teritorijā autoceļa Kocēni–Limbaži–Tūja (P11) posmā no krustojuma ar Valmieras šoseju (A3) līdz Dauguļiem vienā posmā satiksmi regulē ar luksoforu vai to dara satiksmes regulētāji. Ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 25 minūtes.

Atgādinām, ka valsts autoceļu posmos, kuros vasaras periodā maksimālais braukšanas ātrums bija palielināts līdz 100 vai 110 km/h, tas ir atcelts un maksimālais braukšanas ātrums uz autoceļiem visā Latvijā ir 90 km/h.

Ar aktuālajiem  satiksmes ierobežojumiem aicinām iepazīties būvdarbu kartē VSIA “Latvijas Valsts ceļi” mājaslapā, lai savlaicīgi ieplānotu ceļā nepieciešamo laiku.

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem aicinām informēt VSIA “Latvijas Valsts ceļi”, zvanot pa diennakts tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma Twitter un Facebook kontos.

Informāciju sagatavoja:

VSIA “Latvijas Valsts ceļi” Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs