Autovadītāji aicināti ievērot braukšanas ātruma ierobežojumus

No 7.- 14. novembrim Valmieras novada pašvaldība Valmierā, Rūpniecības ielas posmā pie pirmsskolas izglītības iestādes “Kārliena”, ņemot vērā iedzīvotāju sūdzības, uzstādīja satiksmes plūsmas mērītāju, lai noskaidrotu gan satiksmes intensitāti, gan atļautā braukšanas ātruma ievērošanu šajā ceļa posmā.

Attiecīgajā ceļa posmā atļautais braukšanas ātrums ir 30 kilometri stundā, taču pēc satiksmes intensitātes mērītāja datiem fiksēts, ka autovadītāji šos braukšanas ātruma ierobežojumus neievēro.

Tā kā šajā vietā automašīnu plūsma ir diezgan intensīva un blakus atrodas izglītības iestāde, kā arī gājēju pāreja, Valmieras novada pašvaldība ir lūgusi gan Valsts policijas, gan pašvaldības policijas atbalstu braukšanas ātruma kontrolēšanā attiecīgajā vietā.

Aicinām autovadītājus pievērst uzmanību atļautajam braukšanas ātrumam, un to ievērot, jo šajā ceļa posmā turpmāk būs pastiprināta policijas uzraudzība!