Autobusu kustības ierobežojumi 23.aprīlī

SIA “VTU Valmiera” informē, ka 23.aprīlī no plkst.11.00 līdz 15.00 būs ierobežojumi autobusu kustībā Valmierā slēgtā Rīgas ielas posma (no Rīgas ielas rotācijas apļa līdz Lāčplēša ielai) dēļ.

Sabiedriskais transports virzienā uz/ no Rūjienu, Valku, Burtniekiem (caur pieturvietu “Pidriķi”) un Ēveli tiks novirzīts pa apbraucamo ceļu. Pasažieru uzņemšana būs Valmieras autoostā un autobusu pieturā “Centrs” Kārļa Baumaņa ielā. Valmieras pilsētas 3., 5. un 9.maršruta autobusi kursēs pa Rīgas, Andreja Upīša un Rubenes ielu. Valmieras pilsētas 9.maršruta autobuss pasažierus neapkalpos autobusu pieturvietās “Kultūras centrs”, “Valleta”, “Tirgus” un “Apgabaltiesa”. 9.maršruta autobuss kursēs līdz Valmieras 2.vidusskolai.

Informāciju sagatavoja:

SIA “VTU Valmiera”