“Auto. Moto. Velo” aicina piedalīties 17 sporta aktivitātēs

Jau 27. maijā Mūrmuižā no plkst. 10.00 norisināsies “Auto. Moto. Velo”. Dalībnieki aicināti pārbaudīt spēkus 17 dažādās sporta aktivitātēs. Šogad jaunumi – džipa vilcēji, kanoe airēšana, VSS/BMX kluba “Tālava” pump track sacensības.

Ikviens gaidīts arī piedalīties vai būt līdzjutējos tradicionālajās disciplīnās: velosipēdu figurālā vadīšana, vieglo automašīnu vadīšana (sākums plkst. 15.00), šautriņu mešana, lecamauklas, makšķerēšana ezerā (sākums plkst. 7.30), šaušana mērķī, basketbola bumbas soda metieni, pužļu likšana, svara bumbas mešana tālumā, jautrā stafete, zābaka mešana, futbola snaiperis.

Nolikums lasāms šeit.

Jāpiemin, ka būs Zemessardzes pārstāvji, aicinot interesentus iepazīties ar militāro tehniku un kaujas aprīkojumu. Ap plkst. 15.00 apmeklētājus priecēs auto – moto paraugdemonstrējumu šovs, tāpat arī noskaidros veiklākos un prasmīgākos autovadītājus. Visu dienu darbosies piepūšamās atrakcijas bērniem.

Svētku noslēgumā – koncerts Mūrmuižas estrādē kopā ar VIŅA, “Oranžās brīvdienas” un balle ar grupu “Ceļojums”.

Organizētāji aicina ierasties laikus. Ieeja ir bez maksas. Darbosies bufete. Plašāk informācija, zvanot pa tālruni 26421107 (Salvis), 28779104 (Romāns).

Informāciju sagatavoja:
SB sports/AMV komanda