Augustā Valmierā notiks divas aktīvās atpūtas dienas nometnes “Piedzīvojumu X virpulī 2024”

Piedzīvojumu virpulī

No 5. līdz 9. augustam un no 12. līdz 16. augustam Valmierā notiks divas aktīvās atpūtas dienas nometnes “Piedzīvojumu X virpulī 2024”, kurās ir aicināti piedalīties zēni un meitenes vecumā no 7 līdz 13 gadiem. Nometnes notiks Francijas un Olimpisko spēļu zīmē.

Nometņu programma ir plānota ne tikai aktīva un dinamiska, bet arī izglītojoša un iedvesmojoša, kuras laikā ik dienu izzināsim sekojošo:

  • 1. diena. Mani sasniegumi ikdienā (motivācija, izaugsme u.c.);
  • 2. diena. Francijas izzināšana (sports, valoda, kultūra, kruasāni, krepes u.c.);
  • 3. diena. Sports un es (nometnes viesis, mans sporta veids u.c.);
  • 4. diena. Piedzīvojumi un dizains (medaļu darbnīca, pūķošana u.c.);
  • 5. diena. Godīgas spēles princips un nometnes Olimpiskās spēles.


Nometņu “Piedzīvojumu X virpulī 2024” organizators ir nodibinājums “Valmieras atbalsta fonds”. To norise ir reģistrēta Valsts Izglītības satura centra vietnē nometnes.gov.lv. Nometnes tiks organizētas ar Valmieras novada pašvaldības daļēju finansiālu atbalstu. To norise ir reģistrēta vietnē www.nometnes.gov.lv. Dalības maksa nometnē 185 EUR.


Videoieskats citu gadu vasaras nometnēs.

Reģistrācija nometnēm ŠEIT.


Plašāka informācija, zvanot pa tālr. 29878192, rakstot e-pastu uz vai tīmekļvietnē valmierasatbalstafonds.lv.

Informāciju sagatavoja:

Valmieras atbalsta fonds