Atzīmē mīlestības svētkus Valmieras novadā!

Tuvojoties gada sirsnīgākajai dienai – 14.februārim, raisās domas un idejas, kā šos svētkus atzīmēt kopā ar kādu mīļu cilvēku. Valmieras novadā šādu iespēju ir ne mazums, tādēļ aicinām baudīt svētku mirkli īpašas noskaņas vakariņās, aktīvi atpūšoties vai vienkārši izbaudot romantisku divvientulību, izmantojot kādu no Valmieras novada uzņēmēju sarūpētajiem Valentīndienas piedāvājumiem.

Vakariņas svētku gaisotnē

Restorāns “Akustika”  no plkst. 16:00 aicina uz izsmalcinātām 4 kārtu vakariņām ar pieskaņotu dzērienu karti. Būs iespēja doties garšu ceļojumā no vietējo zemnieku saimniecībām līdz Ziemeļu jūras viļņu spirgtajam pieskārienam. Savukārt no plkst. 18:00 viesus priecēs mūziķa Mārča Auziņa koncertprogramma ar jau labi zināmām un pavisam jaunām skaņdarbu aranžijām. Restorāna darba laiks līdz plkst. 23:00. Galdiņu rezervācija pa tālruni 266660202. Biļetes uz koncertu iegādājamas iepriekš Biļešu Paradīzes kasēs vai restorānā uz vietas.

Viesnīcas “Wolmar” restorānā būs iespējams baudīt īpašu noskaņu, vakariņojot sveču gaismā. Būs padomāts gan par svētku kokteiļiem, gan gardu kūku. Restorāns strādās līdz plkst. 22:00. Galdiņu rezervācija pa tālruni 64207304, 64207301, vai rakstot e-pastu uz .

Restorānā “Rātes vārti” gaidīs ikvienu romantikas baudītāju, piedāvājot izmeklētu svētku ēdienu un dzērienu klāstu. Galdiņu rezervācija pa tālruni 26336259.

Restorāns “Delizia” 14. februārī piedāvās īpašu mīlestības svētku ēdienkarti no plkst. 12.00 līdz 21.00. Galdiņu rezervācija pa tālruni 20249023.

Par īpašu svētku gaisotni un gardu piedāvājumu būs parūpējusies Vīnkalnu picērija, aicinot ikvienu uz romantisku maltīti no plkst.12:00 līdz 21:00. Galdiņu rezervācija pa tālruni 25543123.

14. februārī no plkst. 12:00 līdz 22:00 Mazsalacas kafejnīca “Būda” piedāvās īpašu svētku ēdienkarti. Galdiņu rezervācija pa tālruni 27746538.

Picērija “Čili Pizza” piedāvā “PĀRIS mirkļu mīlestības!”. Par īpašu cenu iespējams sakomplektēt 50 cm picu no divām dažādām daļām vai pasūtīt pāri dzērienu.

Aktīvā atpūta svētku noskaņā

Valmieras peldbaseins aicina izbaudīt relaksējošu romanci diviem peldbaseina Atpūtas zonā, izbaudot maigu ūdens masāžu baseinos un burbuļvannās vai atslābinošu atpūtu uz pirts zviļņiem.

Aktīvā tūrisma centrs EŽI piedāvā izspēlēt interaktīvu pastaigu spēle “Cilpo” mīlestības tematikā. Lai spēlētu, ir nepieciešams viedtālrunis ar mobilo datu pārklājumu. Spēli var iegādāties vietnē cilpo.lv

Citi piedāvājumi

Bērnu izklaides centrs “Brīnumu mežs” visu mīlētāju dienā no plkst. 17:15 līdz 19:00  piedāvās sirsnīgus, personalizētus hēlija balonu pušķus. Tos iespējams pasūtīt iepriekš, zvanot pa tālruni 22352717.

Vīna darītava “Matilde” piedāvā īpašu brūkleņu garšas baudījumu Viņam un Viņai. Dzērienus iespējams pasūtīt, zvanot pa tālruni 26457057, iespējams rakstīt arī Whats App ziņu.

Kinoteātrī “Gaisma” mīlestības svētki tiks svinēti vairāku dienu garumā, skatītājus priecējot ar izmeklētu kino repertuāru Valentīndienas noskaņās. Plašāk ar repertuāru un precīziem seansu laikiem var iepazīties šeit.

Lai mīlestība virmo! Par citām atpūtas un maltītes ieturēšanas vietām Valmieras novadā uzzini vietnē visit.valmiera.lv.  

Valentīndiena Valmieras novadā
Valentīndiena Valmieras novadā
Valentīndiena Valmieras novadā
Valentīndiena Valmieras novadā