Atvērto durvju diena Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija

Līdz ar dzirkstošām acīm par pavasarīgo laiku un pirmajiem asniem, kas izlīduši pagozēties saulītē, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā sākas aktīva rosība, lai jau ceturtdien, 20. aprīlī, plkst. 14.00 ciemos uzņemtu topošos 7. un 10. klašu ģimnāzistus!

Atvērto durvju dienā “Sajūti savu skolu” skolēniem un viņu vecākiem būs iespēja uzzināt ne tikai par uzņemšanas nosacījumiem, bet arī neformālā atmosfērā iepazīties ar mācību vidi un skolotājiem, dzirdēt pieredzes stāstus no esošajiem ģimnāzistiem, kā arī apmeklēt nodarbības sev interesējošajos izglītības virzienos – dabaszinātnēs, uzņēmējdarbībā, sociālās zinātnēs un inženierzinībās. Vairāk informācija par Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas izglītības virzieniem un uzņemšanu atrodama šeit.

Pirms viesošanās Atvērto durvju dienā Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā aicinām līdz 17. aprīlim aizpildīt elektronisko pieteikuma formu, kas atrodama šeit. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar skolas direktores pienākumu izpildītāju Ēriku Ivanovu, zvanot pa tālr. 22043221 vai rakstot uz e-pastu .

Par iestājpārbaudījumiem un dokumentu iesniegšanu Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā vairāk lasiet šeit.

Uz tikšanos Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas (Zvaigžņu iela 4, Valmiera) Atvērto durvju dienā “Sajūti savu skolu”!

Informāciju sagatavoja:
Arta Pūgule-Ignate, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija