Atvērta pieteikšanās LTRK Vidzemes reģiona Biznesa foruma pasākumam “Enerģētika 2023. Risinājumi un iespējas uzņēmumu konkurētspējai”

BIznesa forums

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar SIA “Enefit” aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Vidzemes reģiona Biznesa foruma pasākumā “Enerģētika 2023. Risinājumi un iespējas uzņēmumu konkurētspējai”, kas notiks 15. martā no plkst. 14:00 līdz 17:00 Valmierā.

Šī brīža izaicinošajos ekonomiskajos apstākļos uzņēmējiem īpaši svarīgi ir jautājumi par konkurētspējas saglabāšanu, lai spētu nodrošināt gan uzņēmumu, gan biznesa vides, gan visas ekonomikas attīstību un izaugsmi. Lai runātu par esošo situāciju energoresursu tirgū un energoefektivitātes risinājumiem, kas ir nozīmīgi konkurētspēju ietekmējoši apstākļi, LTRK Vidzemes reģiona nodaļa organizē Biznesa foruma pasākumu “Enerģētika 2023. Risinājumi un iespējas uzņēmumu konkurētspējai”, kurā aicināti piedalīties uzņēmēji, pašvaldības un citi interesenti.

LTRK Vidzemes reģiona Biznesa foruma pasākumā klātesošos uzrunās Valmieras novada domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, kurš iepazīstinās arī ar LTRK aktualitātēm. Par elektrības izmaksu samazināšanu svārstīga tirgus apstākļos stāstīs Enefit biznesa klientu segmenta vadītājs Edgars Cvetkovs, bet par Eiropas Savienības fondu programmām energoefektivitātes atbalstam informēs Ekonomikas ministrijas Enerģētikas finanšu instrumentu departamenta direktors Gatis Silovs. Ekspertu diskusijā ar viedokļiem dalīsies arī Latvijas Elektroenerģētiķu un Energobūvnieku asociācijas (LEEA) izpilddirektors, RTU pētnieks Gunārs Valdmanis un enerģētikas eksperts Āris Žīgurs, bet pasākumu vadīs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Dalība Biznesa foruma pasākumā ir ar iepriekšēju reģistrāciju, pasākums norisināsies J. Daliņa stadiona 3.stāva konferenču zālē, J. Daliņa ielā 2, Valmierā.

Reģistrācija līdz 10. martam https://forms.gle/qdsgEeupoz9dNXdz9.  

Papildu informācija: , tel. 20264530 (Baiba)