Atvērta pieteikšanās LTRK Vidzemes biznesa dienas pasākumam

LTRK Biznesa diena

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes reģiona nodaļa aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Vidzemes biznesa dienas tiešsaistes pasākumā, kas notiks 8. februārī no plkst. 14:00 līdz 16:00.

2022. gads ir iesācies ar dažādiem notikumiem, kas ietekmē visus uzņēmumus visās nozarēs. Papildu Covid-19 pandēmijas radītajām sekām un ekonomikas satricinājumiem, uzņēmējiem nākas saskarties ar strauji pieaugušajām energoresursu cenām un to izraisīto enerģētikas krīzi, kā arī darbaspēka problēmām. LTRK Vidzemes biznesa diena būs veltīta uzņēmējdarbības iespējām, izaicinājumiem un attīstībai 2022. gadā.

LTRK Vidzemes biznesa dienas pasākumā par Latvijas ekonomikas izaicinājumiem stāstīs Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes vadītājs Uldis Rutkaste, par nacionālās industriālās politikas prioritātēm un atbalstu tautsaimniecības attīstībai runās Ekonomikas ministrijas Valsts sekretāra vietnieks Raimonds Lapiņš, bet ar 2022. gada izaicinājumiem un iespējām uzņēmējdarbībā iepazīstinās LTRK Padomes locekle, Nacionālās Stratēģijas padomes priekšsēdētāja Elīna Rītiņa. Noslēgumā – diskusija un secinājumi. Pasākumu atklās LTRK prezidents Aigars Rostovskis un Valmieras novada domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, bet vadīs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Dalība Biznesa dienas pasākumā ir bezmaksas, ar iepriekšēju reģistrāciju. Pasākumā piedalīties aicināts ikviens Latvijas uzņēmējs.

Reģistrācija līdz 4. februārim https://forms.gle/FdM7DaBN4bJJci5k8

Papildu informācija: , t.6423532