Atvērta pieteikšanās LTRK Vidzemes biznesa dienas pasākumam “Kas mūs sagaida nākotnē – enerģētikā”

Atvērta pieteikšanās LTRK Vidzemes biznesa dienas pasākumam “Kas mūs sagaida nākotnē – enerģētikā” 12. aprīlī

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes reģiona nodaļa aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Vidzemes biznesa dienas pasākumā “Kas mūs sagaida nākotnē – enerģētikā”, kas notiks 12. aprīlī no plkst. 14.00 līdz 16.30 Valmierā, kā arī būs vērojams tiešsaistē.

2022. gada sākums ir iezīmējis lielus izaicinājumus enerģētikas jomā. Valsts līdz 1. aprīlim uzņēmumiem piešķīrusi atbalstu straujā energoresursu cenu pieauguma krīzes pārvarēšanai, un joprojām nav skaidrs, kas ar gāzes un elektrības cenām notiks turpmāk un, ar ko uzņēmēji var rēķināties, plānojot turpmāko darbību. Tāpat nav skaidrības par energoresursu pieejamību nākotnē, alternatīvās enerģijas iespējām un citiem jautājumiem. Lai diskutētu par īstermiņa un ilgtermiņa izaicinājumiem un iespējām enerģētikas jomā, LTRK Vidzemes reģiona nodaļa rīko biznesa dienas pasākumu “Kas mūs sagaida nākotnē – enerģētikā”, kurā aicināti piedalīties uzņēmēji un citi interesenti.

LTRK Vidzemes biznesa dienas pasākumā dalībniekus uzrunās LTRK prezidents Aigars Rostovskis un Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) prezidents Andris Bite. Diskusijā par enerģētikas jautājumiem piedalīsies arī Ekonomikas ministrijas Valsts sekretāra vietnieks Edijs Šaicāns, SIA “AZ EV” valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs, SIA “RCG Lighthouse” valdes priekšsēdētājs Kaspars Osis, Latvijas Elektroenerģētiķu un Energobūvnieku asociācijas (LEEA) izpilddirektors, RTU pētnieks Gunārs Valdmanis un “AJ Power” uzņēmumu grupas vadītājs Roberts Samtiņš. Diskusiju vadīs enerģētikas eksperts Juris Ozoliņš.

Dalība biznesa dienas pasākumā ir bezmaksas, ar iepriekšēju reģistrāciju.

Reģistrācija līdz 11. aprīlim šeit.

Papildu informācija: , tel. 20264530 (Baiba Birzgale).