Atvērta pieteikšanās LTRK Biznesa dienas pasākumam Valmierā “Ekonomikas izaugsme un stabilitāte”

LTRK Vidzemes biznesa diena

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar AS “Eco Baltia” aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Vidzemes Biznesa dienas pasākumā “Ekonomikas izaugsme un stabilitāte”, kas notiks 15. novembrī no plkst. 14:00 līdz 17:00 Valmierā.

Pašreizējie politiski ekonomiskie procesi ir atstājuši lielu ietekmi uz biznesu.  Uzņēmējiem, domājot par 2023. gadu, nepieciešams zināt aktuālās situācijas izvērtējumu un izprast kā organizēt savu darbību perspektīvā. Tie ir jautājumi par konkurētspējas saglabāšanu, darbaspēku, investīcijām uzņēmumu attīstībā un daudziem citiem nozīmīgiem faktoriem.

 Lai runātu par uzņēmēju noskaņojumu šī brīža sarežģītajos apstākļos un uzņēmumu konkurētspējas saglabāšanu, LTRK Vidzemes reģiona nodaļa organizē Biznesa dienas pasākumu “Ekonomikas izaugsme un stabilitāte”, kurā aicināti piedalīties uzņēmēji, pašvaldības un citi interesenti.

LTRK Vidzemes Biznesa dienas pasākumu vadīs un dalībniekus ar aktualitātēm iepazīstinās LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. Par Latvijas uzņēmumu vadītāju noskaņojumu 2022. gada rudenī stāstīs Tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS direktors Arnis Kaktiņš, bet par konkurētspējas izaicinājumiem krīzes apstākļos runās LTRK viceprezidente, Nacionālās stratēģijas padomes priekšsēdētāja Elīna Rītiņa. Savukārt AS “Eco Baltia” valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs iepazīstinās ar aktualitātēm par darbaspēka pieejamību Latvijā.

Dalība Biznesa dienas pasākumā ir ar iepriekšēju reģistrāciju, pasākums norisināsies J. Daliņa stadiona 3.stāva konferenču zālē, J. Daliņa ielā 2, Valmierā.

Reģistrācija līdz 13. novembrim https://forms.gle/hUNMPbVLWnYqKRTD6

Papildu informācija: , tel. 20264530 (Baiba)