Atvērta pieteikšanās atbalsta programmai ZĪLE

ZĪLE 2023

Jau sesto gadu pēc kārtas Valmieras novada uzņēmējiem ir pieejams uzņēmējdarbības atbalsta programmas ZĪLE finansējums. Atbalsta programmas ZĪLE mērķis ir veicināt jaunu produktu un inovāciju realizēšanu, stiprināt esošos uzņēmumus un sekmēt jaunu uzņēmumu veidošanos Valmieras novadā.

Uzņēmējiem un biznesa ideju autoriem ir iespēja šajā programmā pieteikties divās apakšprogrammās – ZĪLE INOVĀCIJĀM un ZĪLE STARTAM.

ZĪLE INOVĀCIJĀM – šī ir lieliska iespēja uzņēmumiem, kas savā darbībā vēlas izstrādāt jaunus produktus vai ieviest inovatīvus risinājumus. Pieejamais atbalsts ir no 2000 līdz 10000 eiro, atbalsta intensitāte no 60% līdz 80%.

ZĪLE STARTAM – apakšprogramma paredzēta jaunuzņēmumiem un biznesa ideju autoriem uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstīšanai. Pieejamais atbalsts ir līdz 2000 eiro, atbalsta intensitāte 80%.

Uzzini vairāk: https://developvalmiera.lv/zile/

Uzņēmēji un biznesa ideju autori aicināti pieteikt projektus atbalsta programmai ZĪLE no 24. februāra, iesniedzot savus pieteikumus Valmieras Attīstības aģentūrai elektroniski līdz 2023. gada 26. marta plkst. 23.59. Pieteikumi nosūtāmi uz e-pasta adresi . *Atbalsta programmu ZĪLE finansē Valmieras novada pašvaldība. Programmu īsteno un administrē Valmieras Attīstības aģentūra.