Atsāksies veselīgā vingrošana Strenčos un Jērcēnos un jogas nodarbības Plāņos

Ar devīzi „Esi vesels Strenču novadā!” aizvadītajos gados, sākot jau no 2017. gada, ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu ir veiktas visdažādākās sportiskās aktivitātes veselības veicināšanai. Projektā „Veselības veicināšana un slimību profilakses pasākumi Strenču novadā” ir notikušas peldētapmācības nodarbības bērniem, psihologu un psihiatru lekcijas, uztura speciālistu apmācības, motivācijas nodarbības veselīgam dzīvesveidam, kvalificēta pavāra demonstrējumi, kā pagatavot ekonomiski, bet veselīgi un garšīgi, nometnes trūcīgo un maznodrošināto ģimeņu bērniem u.c.

Pieprasītas un iedzīvotāju iecienītas ir veselīgās vingrošanas nodarbības fizioterapeita vadībā un ārstnieciskās jogas nodarbības. No 6. septembra pirmdienās Tautas interešu nama telpās, Pulkveža Zemitāna ielā 5, Strenčos un Jērcēnmuižā, Jērcēnu pagastā atsāksies veselīga vingrošana fizioterapeita vadībā. Nodarbības vadīs fizioterapeite Sanda Ķimse.

Turpmāk katru pirmdienu Strenčos

  • no  plkst. 17.00 – 18.00 vingrošana ar zemāku slodzes intensitāti,
  • no  plkst. 18.00 – 19.00 vingrošana ar augstāku slodzes intensitāti.

Jērcēnu pagastā:

  • no plkst. 19.30 – 20.30.

Interesentus aicinām pieteikties: Strenču bibliotēkā pie Antras – tel. 64715631, Jērcēnu bibliotēkā pie Ilvijas – tel.28645054.

Sākot no 9. septembra ceturtdienās plkst. 18.00 pie Plāņu tautas nama atsāksies jogas nodarbības sertificētas treneres Ingunas Baranovskas vadībā. 

Jāņem vērā, ka amatieru sporta kolektīva treniņi (nodarbības) drīkst notikt arī iekštelpās, ja vienlaicīgi tiek ievēroti abi sekojošie nosacījumi:

a) treniņgrupā ir ne vairāk kā 20 personas un tās atbilst vienam no šādiem kritērijiem:

  • tās ir vakcinētas pret Covid-19 infekciju un ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas ar Eiropas Zāļu aģentūras vai līdzvērtīgu regulatoru reģistrētām vai Pasaules Veselības organizācijas atzītām vakcīnām atbilstoši vakcīnas lietošanas instrukcijai vai no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas “Vaxzevria” (AstraZeneca) pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc “Vaxzevria” otrās devas saņemšanas;

vai

  • tās var dokumentāri pierādīt Covid-19 inficēšanās epizodi – no brīža, kad ārsts ir pārtraucis personas izolāciju, līdz simt astoņdesmitajai dienai pēc parauga ņemšanas datuma, ar kuru laboratoriski tika apstiprināta Covid-19 infekcija, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS.

b) sporta treniņa (nodarbības) norises telpā atrodas tikai viena grupa. Telpā nedrīkst atrasties   personas, par kurām nav informācijas, ka tās ir vakcinētas vai bijušas inficētas ar Covid-19 infekciju. Treniņa laikā nav jālieto maskas un jāievēro 2 metru distance,  informē projekta vadītāja Iveta Ence.