Atsāksies ūdens vingrošanas nodarbības

Piedāvā ūdens nodarbības senioriem

Valmieras pilsētas pašvaldība turpina projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valmierā” īstenošanu. Tā ietvaros tiek organizēta pieteikšanās ūdens vingrošanas nodarbībām Valmieras peldbaseinā (Rīgas iela 91).

Senioriem, gan dāmām, gan kungiem, kuri vecāki par 54 gadiem, ir iespēja pieteikties ūdens vingrošanas nodarbībām trenera uzraudzībā. Lai piedalītos nodarbībās, nepieciešams reģistrēties un saņemt bezmaksas apmeklējuma kuponus 21.septembrī no plkst.8.00 Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte).

Projekta ietvaros peldēšanas nodarbības un ūdens vingrošana notiks no 2020.gada oktobra līdz 2021.gada maijam divās grupās – pirmajai grupai nodarbības notiks otrdienās no plkst.16.20 līdz 17.20 un otrajai grupai – ceturtdienās no plkst.16.20 līdz 17.20.

Katrai grupai paredzētas astoņas nodarbības, kas notiks Lielajā peldbaseinā, kura izmērs ir 21 x 25 metri, bet dziļums – 1,20 un 2,20 metri. Plašāka informācija, zvanot pa tālruni 64207120.

Nodarbību apmeklējums ir bez maksas. Jāpiemin, ka vietu skaits nodarbību grupās ir ierobežots. Ja projekta ietvaros piedāvātā iespēja apmeklēt bezmaksas peldēšanas un ūdens vingrošanas nodarbības reiz jau izmantota, atkārtoti pieteikties nav iespējams.

Projekta kopējās izmaksas ir 431550 EUR, tajā skaitā Eiropas Sociālā fonda finansējums 366817,50 EUR un Valsts budžeta finansējums 64732,50 EUR.

Projekta logo