Atsāks darboties Strenču pilsētas pirts

Strenču pirts

No 10. jūlija atsāks darboties Strenču pilsētas pirts. Lai nodrošinātu epidemioloģiskās drošības prasības, tās darbībā noteikti ierobežojumi. Turpmāk pirts telpās vienlaikus varēs atrasties 16 apmeklētāji – 8 sieviešu un 8 vīriešu pusē. Pirts apmeklējuma laiks vienai personai noteikts līdz 2 stundām, ģērbtuvēs tiek lietots katrs trešais skapītis. Aicinām klientus būt atbildīgiem, ievērot 2 m distanci un nedrūzmēties pirts telpās! Aicinām pirti neapmeklēt, ja ir augšējo elpceļu saslimšanas pazīmes – klepus, iesnas, elpas trūkums.

Pirts darba laiks sestdienās no plkst. 10.00 – 22.00 (biļetes tirgo līdz plkst. 21.00)

Strenču pilsētas pirts pakalpojumu izcenojums: pieaugušajiem 4.00 EUR; pensionāriem 3.00 EUR; bērniem līdz 6 gadiem (ieskaitot) bez maksas; bērniem no 7 gadiem līdz 14 gadiem 2.50 EUR.