Atklāts sabiedrības balsojums par “Gada balvu medicīnā 2021”

Latvijas veselības nozares nozīmīgākais pasākums “Gada balva medicīnā” nākamā šī gada pavasarī notiks jau 12. reizi un tā svinīgā ceremonija būs skatāma nākamā gada 12. martā kanālā ReTV. Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) aicina sabiedrību godināt veselības nozares profesionāļus un ikvienu piedalīties balsojumā par Latvijas labākajiem mediķiem. Lai iespējami daudz Latvijas iedzīvotāju varētu paust savu viedokli, balsot var līdz 6. februārim šeit.

“Gada balva medicīnā 2021” tiks pasniegta 15 nominācijās, bet ikvienam sabiedrības pārstāvim ir iespēja balsot par savu kandidātu desmit nominācijās – “Gada ģimenes ārsts 2021”, “Gada ārsts speciālists 2021”, “Gada zobārsts 2021”, “Gada ārsta palīgs 2021”, “Gada farmaceits 2021”, “Gada māsa 2021”, “Gada māsas palīgs 2021”, “Gada vecmāte 2021”, “Gada funkcionālais speciālists 2021” un “Gada slimnīca 2021”.

Tradicionāli “Gada balva medicīnā” tiks pasniegta arī nominācijās “Gada jaunais ārsts 2021”, “Gada cilvēks medicīnā 2021”, “Gada notikums medicīnā 2021” un “Gada balva par mūža ieguldījumu medicīnā”. Šajās nominācijās uzvarētājus noteiks LĀB ekspertu vērtējums. Savukārt nominācijā “Gada docētājs 2021” par saviem iedvesmojošākiem pedagogiem balsos Rīgas Stradiņa universitātes un Latvijas Universitātes medicīnas studenti.

Plašāka informācija pieejama Latvijas Ārstu biedrības mājaslapā.

Foto autors: Ilmārs Znotiņš.