Atklās tekstilmākslinieces Ainas Muzes personālizstādi

Valmieras muzeja Izstāžu namā 6. janvārī plkst. 16.00 atklās tekstilmākslinieces Ainas Muzes personālizstādi “Bezgalīgais pavediens”.

Valmieras muzeja Izstāžu namā 6. janvārī plkst. 16.00 atklās tekstilmākslinieces Ainas Muzes personālizstādi “Bezgalīgais pavediens”.

Māksliniece Aina Muze (1943–2017) strādājusi daudzveidīgās aušanas un tekstilmozaīkas tehnikās. Viņas radošais sniegums spilgti atklājas lielformāta un arī miniatūrās kompozīcijās, kur rodami gan abstraktu formu risinājumi, gan stilizēti figurāli motīvi, paužot folkloras, vēstures un sakrālās tēmas emocionāli piesātinātās zīmēs un simbolos. Viņas tekstīlijas ir apliecinājums tam, ka Ainas Muzes daiļradi allaž caurvij rūpes par Latvijas vēsturi un kultūru kā patiesu un saudzējamu vērtību.

Izstāde būs skatāma no 6. janvāra līdz 11. februārim.