Jaunie lauksaimnieki var pieteikties atbalstam investīcijām

No 2022. gada 7. oktobra līdz 7. novembrim jaunajiem saimniekiem iespēja iesniegt projektus pasākumā “Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem uzņēmējdarbības uzsākšanai”. Atbalsta mērķis ir sekmēt gados jaunu cilvēku iesaistīšanos pastāvīgā lauksaimniecības darbībā un nodrošināt darbaspēka atjaunošanos un paaudžu nomaiņu lauksaimniecības sektorā. Šī ir iespēja saņemt vienreizēju maksājumu jaundibināta vai pārņemta lauksaimniecības uzņēmuma dibināšanai un attīstībai, saskaņā ar iesniegto darījuma darbības plānu.

Atbalstāmās nozares ir augkopība un lopkopība.Uz atbalstu var pretendēt juridiskas personas, privātpersonas, zemnieku saimniecības un individuālie komersanti.

Plašāka informācija par pieejamajiem finansējuma apjomiem, atbalsta saņemšanas nosacījumiem un vebināra “Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem uzņēmējdarbības uzsākšanai” ieraksts atrodami ŠEIT