Arnis Rumbenieks pasaules čempionātā finišē 32. vietā

Arnis Rumbenieks

Soļotājs Arnis Rumbenieks ceturtdien, 24. augustā, pasaules čempionātā vieglatlētikā Ungārijā agrā rīta cēlienā sasniedza 32. vietu 35 kilometru soļojumā 47 sportistu konkurencē.

Uzvarēja spānis Alvaro Martins, kurš iepriekš Budapeštā palika nepārspēts arī 20 kilometru soļošanā. Uzvarētājs mērķa līniju šķērsoja pēc divām stundām, 24 minūtēm un 30 sekundēm, kas viņam ļāva par četrām sekundēm apsteigt sudrabu ieguvušo ekvadorieti Braienu Danielu Pintado. Bronzu nopelnīja Japānas soļotājs Masatora Kavano 42 sekundes aiz uzvarētāja.

Pirmos 15 kilometrus Arnis Rumbenieks soļoja piektajā desmitā, bet pamazām uzlaboja pozīcijas. Starpība ar līderiem gan palielinājās, bet pēc 20 kilometriem Arnis bija pakāpies uz 38. vietu. Piecus kilometrus pirms mērķa līnijas Rumbenieks soļoja 35. pozīcijā, bet finišēja 19 minūtes un sešas sekundes pēc čempiona. 

Arnis startēja savā piektajā pasaules čempionātā un otrajā pēc kārtas jaunajā 35 kilometru distancē.

Informācija: LSM.lv Ziņu redakcija