Arī Valmieru un Rūjienu aicina iepazīt ar interaktīvās CILPO spēles palīdzību

CILPO.LV komanda radījusi spēles, kas ļauj interaktīvā un atraktīvā veidā iepazīt Valmieru, Alūksni, Smilteni, Rūjienu, Viesīti un Ērgļus. Katrai no šīm pilsētām radīta īpaša spēle, kurā jautājumu cilpas no punkta uz punktu vedīs pa pilsētas skaistākajām vietām, atklās paslēptus dārgumus, iekvēlinās azartu un ļaus uzzināt interesantus faktus un notikumus iz mūsdienām un vēstures.

Gleznainajā Valmierā sākumpunkts ir pie Valmieras Tūrisma informācijas centra. Maršruts sagatavots 3 km garumā un aizņems aptuveni 1 h.
Valmieras skaistāko vietu esence ļaus iepazīt gleznainos Gaujas skatus, romantiskākās pilsētas vietas, vēstures elpu un, jā, pat Titāniku.

Saldējuma karaļvalstī Rūjienā sākumpunkts pie Rūjienas saldējuma ražotnes. Maršruts sagatavots 4km garumā un aizņems aptuveni 1,5 h.
Iespēja atvērt Rūjienas dārgumu lādi – iepazīt ciešo sadraudzību ar Japānu, izprast saldējuma kultūras aizkulises, vides mākslas dažādību un ko tikai vēl nē!

Lai spēlētu spēli, nepieciešams iegādāties pieeju izvēlētajai spēlei, lejupielādēt bezmaksas lietotni LOQUIZ savā viedierīcē, turēt ieslēgtu GPS un internetu, sekot punktiem un piedzīvojumiem. Aiziet cilpās un piedzīvojumos! www.cilpo.lv