Arī Narvesen tirdzniecības vietās var apmaksāt rēķinus

Narvesen

Tagad arī visās Narvesen tirdzniecības vietās Valmieras novada iedzīvotāji var apmaksāt rēķinus. Sākot no 29. aprīļa Narvesen tirdzniecības vietās iedzīvotāji var norēķināties par elektroenerģiju un gāzi, telekomunikāciju pakalpojumiem, kabeļtelevīziju un internetu, finanšu pakalpojumiem, apsardzi, namu apsaimniekošanu u.c., apmaksājot vairāk nekā 500 pakalpojumu sniedzēju rēķinus.

Svarīgi ir pārbaudīt, vai uz rēķina ir svītrkods, tas ir nepieciešams, lai veiksmīgi varētu veikt apmaksu.

“Galvenais, lai būtu pa ceļam!” saka Narvesen tirdzniecības pārstāvji. Tieši tādēļ sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību ieviests šis pakalpojums, lai iedzīvotājiem būtu iespēja ērti un ātri veikt rēķinu apmaksu, ietaupot laiku.

Ērti, jo:

  • Tas iederas iedzīvotāju ikdienas gaitās! Komunālo vai sadzīves pakalpojumu sniedzēju rēķinu apmaksu: par elektroenerģiju, gāzi, TV vai telesakariem var apvienot ar veikala vai kioska piedāvājumiem.

Ātri, jo:

  • Rēķinu apmaksas process aizņems pusminūti vai pat mazāk, jo uzņēmums rūpējas, lai neveidotos garas un lēnas rindas, kas varētu aizkavēt ikdienas gaitās.
  • Rēķinu apmaksa ir ērta un vienkārša. Lai norēķinātos par sadzīves un komunālajiem pakalpojumiem, nepieciešams rēķins vai Latvenergo klienta karte.

Rēķina apmaksas pakalpojuma maksa ir 0.60 eiro par katru rēķinu. Valmieras pilsētā ir četras Narvesen tirdzniecības vietas un tās strādā arī brīvdienās.

Atgādinām iedzīvotājiem, ka pašvaldības un tās kapitālsabiedrību pakalpojumu rēķinu apmaksu var veikt arī tirdzniecības vietās “Maxima” un “TOP”, kas arī piedāvā apmaksāt rēķinus ar svītrkodiem, tai skaitā rēķinus par komunāliem pakalpojumiem, apsaimniekošanu, telekomunikācijām, u.c. Katra rēķina apmaksas cena ir 0,50 eiro. Apmaksu skaidrā vai bezskaidrā naudā var veikt visās Maxima veikalu kasēs.