Ar nodarbību Valmierā sāksies digitālo prasmju apmācības jauniešiem

Sociālais uzņēmums un jauniešu iespēju platforma “Visas Iespējas” un organizācija “Delve” ar Latvijas finanšu tehnoloģiju uzņēmuma “DelfinGroup” atbalstu organizē jaunas digitālo prasmju apmācības jauniešiem. “Apgūsti nozari: digitālais mārketings” ir bezmaksas hibrīdapmācības jauniešiem vecumā no 16 līdz 24 gadiem, kurās būs iespējams iegūt zināšanas un praktiskas prasmes, kuras nepieciešamas, lai strādātu vienā no svarīgākajām nozarēm mūsdienās – digitālajā mārketingā. Jaunieši apgūs digitālo mārketingu, sociālo mediju analītikas rīkus, video un stāstu veidošanu, sociālo tīklu pārvaldīšanu un grafisko dizainu.

Pirmā nodarbība notiks 27. oktobrī no plkst. 15.00 līdz 19.00 Valmieras Jauniešu mājas telpās. Ja dalībniekam nebūs iespēja pievienoties pirmajai nodarbībai klātienē, tad būs iespēja pievienoties arī attālināti – tiešsaistē.

Nodarbības vadīs grafiskā dizainere un videogrāfe uzņēmumā “Gamechanger Audio” Alise Golovacka un vieslektori, savas jomas speciālisti gan no Latvijas, gan ārzemēm – sociālo tīklu menedžere un satura veidotāja Šveices pastā Sarah Belgacem, influenceris un video satura veidotājs Edgars Feščenko (Fresh), digitālais stratēģis Aniel Bhaga, video satura veidotājs Roberts Silavs un citi eksperti digitālā mārketinga jomā. Liels uzsvars tiks likts uz praktiski pielietojamām zināšanām un darbošanos mazās grupās, attīstot mārketinga stratēģijas dažādiem jaunuzņēmumiem.

Pirmā un pēdējā nodarbība notiks piecās dažādās dienās piecās Latvijas pilsētās, arī Valmierā. Pārējās nodarbības notiks novembrī katru otrdienu no plkst. 16.00 līdz 20.00 tiešsaistē, komunikācijas platformā Zoom. Pēdējā apmācību dienā jaunieši prezentēs savus paveiktos darbus īpašiem žūrijas locekļiem – tā būs viņu iespēja parādīt savas prasmes un jauniegūtās zināšanas, kā arī radīt labu iespaidu par sevi nozares speciālistiem un jaunuzņēmumu pārstāvjiem.

Jautājot par izvēlēto formātu “Visas Iespējas” dibinātājam, Gustavs Mārtiņš Upmanis saka: “Hibrīdformāts ir nākotne, un šī brīža situācija ir pierādījusi, ka daudzi uzņēmumi, valsts un izglītības iestādes ir gatavas un spējīgas produktīvi strādāt šādā formātā. Mēs esam tie, kas vēlas spert soli pretī nākotnei un palīdzēt jauniešiem pielāgoties izmaiņām un prasībām Latvijas darba tirgū – un šis ir tikai sākums!”

Pieteikties apmācībām iespējams līdz 13. oktobra pusnaktij, aizpildot pieteikuma anketu šeit.

Iepazīties ar apmācību programmu iespējams šeit.