Atcelts koncerts uz ūdens “Vaidavas ezers rietā”

20.augustā plkst.20.00 pavisam īpašā atmosfērā kopīgi sagaidīsim saulrietu laivās uz Vaidavas ezera un klausīsimies koncertu uz ūdens “Vaidavas ezers rietā” kopā ar grupu “Ezeri”, Kristīni Pāži, Rūdolfu Macatu un īpašo viesi Ainaru Mielavu. Saulriets gaidāms plkst. 20.48.

Uzmanību!
Tehnisku iemeslu dēļ koncerts uz ūdens “Vaidavas ezers rietā” 20. augusta vakarā tiek atcelts!

Informācija par iegādātajām biļetēm:
• Interneta veikalā www.bilesuparadize.lv iegādāto biļešu nauda to nominālvērtībā tiek reversēta trīs darba dienu laikā uz biļešu pircēja bankas kontu (bez klienta pieprasījuma).
• “Biļešu Paradīzes” kasēs iegādātās biļetes pret naudu biļetes nominālvērtībā var atgriezt jebkurā “Biļešu Paradīzes” kasē.

Informējam, ka Vaidavā iecerētā koncertprogramma, kurā komponista Imanta Kalniņa skaistākās dziesmas izpilda grupa “Ezeri”, mūziķi Rūdolfs Macats, Kristīne Pāže un Ainars Mielavs, 12. novembrī plkst. 19.00 izskanēs Valmieras Kultūras centrā. Biļetes uz koncertu var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv .

Organizatori atvainojas par sagādātajām neērtībām!

***

20.augustā plkst.20.00 pavisam īpašā atmosfērā kopīgi sagaidīsim saulrietu laivās uz Vaidavas ezera un klausīsimies koncertu uz ūdens “Vaidavas ezers rietā” kopā ar grupu “Ezeri”, Kristīni Pāži, Rūdolfu Macatu un īpašo viesi Ainaru Mielavu. Saulriets gaidāms plkst. 20.48.

Tas būs īpašs vakars uz ezera – visi kopā dabā, uz ūdens, maģiski un tuvāk cits citam.

Koncertprogramma balstīta komponista Imanta Kalniņa daiļradē. 2021. gadā Imantam Kalniņam apritēja 80 gadu jubileja, un par godu šim notikumam tika radīta jauna koncertprogramma ar komponista zināmākajām un klausītājiem mīļākajām dziesmām, kuru aranžijas veidojusi grupa “Ezeri” sadarbībā ar mūziķiem Rūdolfu Macatu un Kristīni Pāži. Kā solisti koncertā uzstāsies Kristīne Pāže un Ainars Mielavs. Koncertprogramma tapusi Fon Stricka villas paspārnē.

Koncerta noskaņai noklausies viņu izpildīto I.Kalniņa kompozīciju “Apturi mani”!

Informācija apmeklētājiem:

  • Koncerts paredzēts apmeklētājiem tikai ūdens transporta līdzekļos.
  • Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv. Biļetes cena: 15 EUR, laivu noma 20–30 EUR (atkarīgs no laivas ietilpības). Katrs apmeklētājs var ierasties arī ar savu ūdens transporta līdzekli, tad attiecīgi atsevišķa biļete laivai nav jāiegādājas. Bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja bez maksas.
  • Laiva vai jebkāds cits nemotorizēts ūdens transporta līdzeklis ir jāsarūpē pašiem savs vai jāiegādājas laivu nomā kā papildu biļete. Rezervētās laivas jūs gaidīs ezera krastā pasākuma organizatoru norādītajās laivu piestātnēs Vaidavas ezera pludmalē. Katram pasākuma apmeklētājam ir nepieciešama ieejas biļete. Laivas nomas biļete ir tikai laiva, bez ieejas maksas.
  • Pasākuma norises vietā jāierodas vismaz 2h iepriekš – plkst.18.00.

Foto: Emīls Vanags