Aptauja par Naukšēnu muižas kompleksa turpmāko izmantošanu

Aptauja par Naukšēnu muižas kompleksa turpmāko izmantošanu

Valmieras novada pašvaldība ir saņēmusi no valsts Naukšēnu muižas kompleksu, kas sastāv no 66,22 ha zemes un 14 ēkām (pils, mācību korpuss, internāts, pulksteņu tornis (siernīca), klēts u.c.). Pils, klēts, pulksteņu tornis un parks ir noteikti kā reģionālas nozīmes kultūras pieminekļi, tāpēc ir vairāki ierobežojumi to izmantošanā. Lai uzzinātu iedzīvotāju viedokli par Naukšēnu muižas kompleksa turpmāko izmantošanu un saņemtu priekšlikumus, pašvaldība aicina piedalīties aptaujā, līdz 21. maijam (ieskaitot) aizpildot šo aptaujas anketu. Aicinām anketu aizpildīt arī uzņēmumus un organizācijas!

Apkopotie aptaujas rezultāti tiks publicēti Valmieras novada pašvaldības tīmekļvietnē un sociālo tīklu kontos. Aptauja ir anonīma, bet, ja vēlaties saņemt uzaicinājumu piedalīties turpmākajās diskusijās par Naukšēnu muižas kompleksa izmantošanu, aptaujas anketā var norādīt savu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi.