Apstiprināts Valmieras novada sporta vienības sastāvs 2024. gadam

2024.gada 1.martā Valmieras novada sporta vienības (turpmāk – Vienība) vērtēšanas komisija izskatīja saņemtos pieteikumus sportistu iekļaušanai 2024.gada Vienības sastāvā. Ņemot vērā sportistu aizvadītās sezonas sportiskos sasniegumus, pieņemts lēmums piešķirt finansiālu atbalstu un iekļaut Vienības sastāvā šādus Valmieras novada sportistus:

SportistsSporta veids
Agate CauneVieglatlētika
Kristaps MiķelsonsPeldēšana
Mārtiņš Emīls TreimanisBMX riteņbraukšana
Reds RullisPeldēšana
Loreta BērziņaVieglatlētika
Madara BērziņaVieglatlētika
Mārtiņš PlaudisAirēšanas slaloms
Sanda LapiņaOrientēšanās
Marta Luīze PētersoneVieglatlētika

Kopējais sportistiem piešķirtais finansējuma apjoms ir 18 000 EUR, kas sadalīts, ņemot vērā jauniešu uzrādītos rezultātus sportā, kā arī citus kritērijus, pamatojoties uz Vienības nolikumu.

Finansējums paredzēts, lai atbalstītu 16 līdz 23 gadus vecu sportistu dalību pasaules un Eiropas līmeņa sacensībās, iegādātos inventāru, piesaistītu sporta speciālistus, saņemtu medicīnas un rehabilitācijas pakalpojumus un nodrošinātu dalību mācību – treniņu nometnēs.

Valmieras novada pašvaldība un Vienības vērtēšanas komisija cer, ka šis atbalsts būs papildu resurss sportistu mērķu sasniegšanai un vēlam izturību un panākumus arī nākotnē!

2025.gada pieteikumu iesniegšana sportistu iekļaušanai Vienības sastāvā tiks izsludināta nākamā gada sākumā!