Apstiprināts Valmieras novada sporta vienības sastāvs 2023. gadam

2023.gada 22.jūnijā Valmieras novada sporta vienības (turpmāk – Vienība) vērtēšanas komisija izskatīja saņemtos pieteikumus sportistu iekļaušanai 2023.gada Vienības sastāvā un pieņēma lēmumu piešķirt finansiālu atbalstu un iekļaut Vienības sastāvā, ņemot vērā sportistu aizvadītās sezonas sportiskos sasniegumus, šādus Valmieras novada sportistus:

SportistsSporta veids
Agate CauneVieglatlētika
Ričards PedersVieglatlētika
Rainers ZviedrisBadmintons / MTB riteņbraukšana
Jēkabs LočmelisOrientēšanās
Mārtiņš PlaudisAirēšanas slaloms
Sanda LapiņaOrientēšanās
Reds RullisPeldēšana
Madara BērziņaVieglatlētika

Kopējais sportistiem piešķirtais finansējuma apjoms ir 18 700 EUR, kas sadalīts, ņemot vērā jauniešu uzrādītos rezultātus sportā, kā arī citus kritērijus, pamatojoties uz Vienības nolikumu.

Finansējums paredzēts, lai atbalstītu 16 līdz 23 gadus vecu sportistu dalību pasaules un Eiropas līmeņa sacensībās, iegādātos inventāru, piesaistītu sporta speciālistus, saņemtu medicīnas un rehabilitācijas pakalpojumus un nodrošinātu dalību mācību – treniņu nometnēs.

Valmieras novada pašvaldība un Vienības vērtēšanas komisija cer, ka šis atbalsts būs papildu resurss sportistu mērķu sasniegšanai un vēlam izturību un panākumus arī nākotnē!

2024.gada pieteikumu iesniegšana sportistu iekļaušanai Vienības sastāvā tiks izsludināta nākamā gada janvārī un pieteikšanās, atbilstoši Vienības nolikumam, noteikta līdz 15.februārim.