Apstiprināts projekts “Vidzemes lauku partnerības “Brasla” kapacitātes veicināšana”

Vidzemes lauku partnerība “Brasla” uzsāk īstenot Aktīvo iedzīvotāju fonda apstiprināto projektu “Vidzemes lauku partnerības “Brasla” kapacitātes veicināšana” Nr. AIF/2022/KAPAC2/44, kura mērķis ir uzlabot biedrības Vidzemes lauku partnerība “Brasla” komunikācijas tīkla un vizuālā tēla kapacitāti.

Lai sasniegtu projekta mērķi, projektā plānots īstenot piecas aktivitātes, kas saistītas ar biedrības komunikācijas stratēģijas izstrādi – vizuālās identitātes izstrāde, mārketinga materiāla izstrāde, komandu koučings, seminārs par mūsdienīga zīmola komunikāciju un angļu valodas zināšanu uzlabošana biedrības administrācijai.

Projekta īstenošanas periods no 2022. gada maija līdz 2023. gada maijam, ir notikušas pirmās aktivitātes – projekta prezentēšana Vidzemes lauku partnerības “Brasla” kopsapulcē un uzsākts darbs pie vizuālās identitātes izstrādes.

Projekta kopējais finansējums ir 18 025,54 EUR.

Lauku partnerības “Brasla” darbības teritorija Valmieras novadā ir Dikļu, Vaidavas un Zilākalna pagasts.

Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas grantu programmu ”Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Plašāka informācija lauku partnerības mājaslapa www.brasla.lv/aif  

Informāciju sagatavoja:

Zanda Krūmiņa,

Vidzemes lauku partnerības “Brasla”

Projektu vadītāja