Apmācības tūrisma uzņēmējiem “Patiesā viesmīlība”

LIAA Tūrisma departaments sadarbībā ar Vidzemes Tūrisma asociāciju organizē apmācības “PATIESĀ VIESMĪLĪBA” ar uzņēmuma “Centurion Hospitality” dibinātāju Didzi Grāvīti. 19. oktobris no plkst. 10:00 līdz 17:00,  “Ūdensrozes” Drustu pagasts, Smiltenes novads,  apmācības “Patiesā viesmīlība“.

Reģistrēties šeit, līdz 15. oktobrim: https://www.liaa.gov.lv/lv/form/pieteiksanas-apmacibam-vidzeme
Pēc reģistrācijas saņemsiet dalības apstiprinājuma e-pastu. Dalība bez maksas. 

NB!: Klātienes apmācībās var piedalīties pret Covid-19 vakcinētie vai infekciju pārslimojušie. Apmācību norises vietā dalībniekiem būs jāuzrāda digitālais Covid-19 sertifikāts un pase vai ID karte savas identitātes apstiprināšanai.

Seminārs paredzēts Vidzemes reģiona Ēdināšanas, naktsmītņu u.c. tūrisma un viesmīlības uzņēmumu darbiniekiem, vadībai un tūrisma speciālistiem. Vietu skaits klātienē ir ierobežots.

Semināra programma