“Apkārt sporta pasaulei”

Apkārt sporta pasaulei

15. maijā Valmieras Olimpiskā centra kompleksa futbola stadionā norisinājās fizisko aktivitāšu sporta diena 5 – 6 gadus veciem bērniem – “Apkārt sporta pasaulei”.

Pasākumā piedalījās bērni no Valmieras pirmsskolas izglītības iestādēm “Buratino”,“Ezītis”, “Kārliena”, “Krācītes”, “Pienenīte”, “Varavīksne”, “Vālodzīte”, “Sprīdītis” un “Valmieras Gaujas krastu vidusskola – attīstības centrs”, kopā pulcējot ap 500 aktīvu un sportot mīlošu bērnu un pedagogu.

Pirms sportisko aktivitāšu uzsākšanas, bērni veica iesildīšanās vingrojumus vieglatlēta, soļotāja, Olimpisko spēļu dalībnieka Arņa Rumbenieka un Valmieras talismana vērsēna Voldiņa vadībā. Pēc kuriem bērni uzsāka savu ceļojumu “Apkārt sporta pasaulei”, apstājoties 12 dažādās stacijās, kurās, pildot uzdevumus, vienlaikus iepazinās un apguva dažādu sporta veidu pamatelementus – kornhola, volejbola, regbija, florbola, hokeja un vieglatlētikas. Savukārt veiklību bērni varēja demonstrēt komandu stafetēs, bet atjautību – dambretes spēlē.

Paldies ikvienam, kurš iesaistījās, lai radītu bērniem šos sporta svētkus!

Pasākumu līdzfinansēja projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valmierā” ietvaros (Vienošanās Nr. 9.2.4.2/16/I/040)

Nacionālais attīstības plāns logo

Foto autors: Uģis Brālēns