Apdrukā krekliņu ar Valmieras dzimšanas dienas motīvu!

Valmieras dzimšanas dienas svētku nedēļā, no 19. līdz 24.jūlijam, koprades darbnīca DARE (Purva iela 12) aicina ikvienu izveidot savu svētku apdruku, dzimšanas dienas motīvu “Valmiera: Tava svētku pietura” bez maksas uzdrukājot uz līdzi paņemtā kokvilnas krekliņa vai maisiņa. Darbnīcai ir obligāta pieteikšanās, aizpildot elektroniski anketu šeit.

Termodrukas darbnīcā svētku viesi gaidīti ar savu kokvilnas krekliņu vai maisiņu, ko DARES mākslinieku pavadībā apdrukāt ar Valmieras 738.dzimšanas dienas vadmotīvu – svētku pieturu. Būs iespēja izvēlēties baltas vai tumši zilas krāsas motīvu.

Ierobežotā apmeklētāju skaita dēļ dalībniekiem obligāti jāpiesakās. Darbnīcas norisināsies: 19.jūlijā no plkst.14.00 līdz 17.00, 20.jūlijā no plkst.10.00 līdz 13.00, 22.jūlijā no plkst.16.00 līdz 19.00, 23.jūlijā no plkst.15.00 līdz 20.00, 24.jūlijā no plkst.9.00 līdz 12.00. Vienas darbnīcas ilgums ir pusstunda, tajā piedaloties ne vairāk kā 8 cilvēkiem. Pieteikuma anketā ir jāizvēlas darbnīcas apmeklējuma laiks, kā arī jānorāda kontaktinformācija. Uz jūsu norādīto e-pasta adresi atnāks rezervācijas apstiprinājums. Ja kādu iemeslu dēļ plāni mainās, apstiprinājuma e-pastā ir iespēja uzspiest uz saites “Atcelt vai pārplānot rezervāciju” (Cancel or Reschedule your booking) un izvēlēties citu laiku vai atcelt dalību, tādējādi dodot iespēju piedalīties kādam citam dalībniekam. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties no 19.jūlija plkst.9.00 ar DARE komunikācijas speciālisti Dinu Lindu Mīlbergu, zvanot pa tālruni 29344588.

No 23. līdz 25.jūlijam Valmiera atzīmēs 738.dzimšanas dienu “Valmiera: Tava svētku pietura”, aicinot piestāt dažādās vietās, lai satiktos ar muzikāliem, izzinošiem, jautriem, darbīgiem, neparastiem, sportiskiem un dzīvespriecīgiem piedzīvojumiem. Programma skatāma www.valmierasvin.lv.

Valmieras dzimšanas dienas norises notiks, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai. Būsim atbildīgi, pasargāsim sevi un līdzcilvēkus, lai jau drīz varam tikties plašā pulkā!

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras novada pašvaldības publicitātes vajadzībām.