Apdrukā krekliņu ar Valmieras dzimšanas dienas motīvu!

Valmieras dzimšanas dienas svētku nedēļā, no 18. līdz 21.jūlijam, koprades darbnīca DARE (Purva iela 12) aicina ikvienu izveidot savu svētku apdruku ar dzimšanas dienas motīvu “Svētku randiņš”, bez maksas to uzdrukājot uz līdzi paņemtā kokvilnas krekliņa vai maisiņa. Būs iespēja izvēlēties baltas vai tumši zilas krāsas motīvu

Valmieras dzimšanas dienas svētku nedēļā, no 18. līdz 21.jūlijam, koprades darbnīca DARE (Purva iela 12) aicina ikvienu izveidot savu svētku apdruku ar dzimšanas dienas motīvu “Svētku randiņš”, bez maksas to uzdrukājot uz līdzi paņemtā kokvilnas krekliņa vai maisiņa. Būs iespēja izvēlēties baltas vai tumši zilas krāsas motīvu. Darbnīcai ir obligāta pieteikšanās, elektroniski aizpildot anketu šeit.

Ierobežotā apmeklētāju skaita dēļ dalībniekiem obligāti jāpiesakās uz darbnīcām, kas norisināsies 18., 19. un 21. jūlijā. Darbnīcas norises laiks visās dienās būs no plkst. 16.00 līdz 20.00. Vienas darbnīcas ilgums ir pusstunda, tajā piedaloties ne vairāk kā astoņiem cilvēkiem. Pieteikuma anketā ir jāizvēlas darbnīcas apmeklējuma laiks, kā arī jānorāda kontaktinformācija. Uz jūsu norādīto e-pasta adresi atnāks rezervācijas apstiprinājums. Ja kādu iemeslu dēļ plāni mainās, apstiprinājuma e-pastā ir iespēja izvēlēties citu laiku vai atcelt dalību, tādējādi dodot iespēju piedalīties kādam citam dalībniekam. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar DARE, zvanot pa tālruni 29367607 vai rakstot uz .

Savukārt Valmieras dzimšanas dienas svētku laikā, no 22. līdz 24. jūlijam, svētku apdruka bez maksas uz līdzi paņemtā kokvilnas krekliņa vai maisiņa bez iepriekšējas reģistrācijas būs iespējama, satiekot DARE Hanzas namiņā Nr.2 (22. jūlijā no plkst.16.00 līdz 19.00; 23. jūlijā no plkst.12.00 līdz 20.00; 24. jūlijā no plkst.11.00 līdz 16.00).

Valmiera atzīmēs 739. dzimšanas dienu “Svētku randiņš”, aicinot piestāt dažādās vietās, lai satiktos ar muzikāliem, izzinošiem, jautriem, darbīgiem, neparastiem, sportiskiem un dzīvespriecīgiem piedzīvojumiem. Programma skatāma www.valmierasvin.lv.

Vairāk informāciju par DARE meklē www.darevalmiera.lv un sociālajos tīklos – Instagram @dare_valmiera un Facebook @DARE.VKD. Aicinām ikvienu interesentu ekskursijās iepazīt DARI, piedalīties darbnīcās un citās radošās aktivitātēs.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras novada pašvaldības publicitātes vajadzībām.

Informāciju sagatavoja:
DARE