Apbalvo VUGD Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonas

Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienu un godinot ieguldījumu Latvijas un tās iedzīvotāju drošības stiprināšanā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona pārvaldes (VRP) amatpersonām pasniegti apbalvojumi.

Apbalvošanas pasākums notika 15. novembrī Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu daļā A.Kronvalda ielā 52, Cēsīs.

„Sakām paldies tiem kolēģiem, kas snieguši ieguldījumu VUGD attīstībā, izrādījuši drosmi, priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus un sasnieguši teicamus darba rezultātus. Apbalvojumu pasniegšana ir mūsu iespēja parādīt, ka novērtējam viņu darbu un ieguldījumu sabiedrības drošības stiprināšanā,” uzsver VUGD VRP komandieris pulkvežleitnants  Andris Kellijs.

Par nozīmīgu ieguldījumu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam izvirzīto uzdevumu īstenošanā un sakarā ar Latvijas Republikas Proklamēšanas 105. gadadienu, Iekšlietu ministrijas Pateicība tiks izteikta:

• kapteinei Džonetai Brokai, Ugunsdrošības uzraudzības un civilās aizsardzības nodaļas inspektorei;
  • kapteinim Dairim Stūrim, Ugunsdrošības uzraudzības un civilās aizsardzības nodaļas inspektoram;
  • kapteinei Tijai Zariņai, Ugunsdrošības uzraudzības un civilās aizsardzības nodaļas inspektorei.

Ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta apbalvojuma zīmi ,,Par ieguldījumu starptautiskās palīdzības sniegšanā” tiks apbalvoti:

• kapteinis Aleksandrs Jefimovs, Dienesta nodaļas operatīvais dežurants;
  • seržants Kaspars Pundurs, Cēsu daļas vada komandiera vietnieks.

Par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi un sakarā ar Latvijas Republikas 105. gadadienu,

Ar VUGD I pakāpes apbalvojuma zīmi “Par priekšzīmīgu dienestu” apbalvots:

• virsniekvietnieks Uģis Smirnovs, Cēsu daļas vada komandiera vietnieks.

Ar VUGD II pakāpes apbalvojuma zīmi “Par priekšzīmīgu dienestu” apbalvots:

• virsseržants Sandis Bečs, Varakļānu posteņa vada komandiera vietnieks;
  • kaprālis Edvīns Ozoliņš, Varakļānu posteņa ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs).

Ar VUGD III pakāpes apbalvojuma zīmi “Par priekšzīmīgu dienestu” apbalvots:

• kaprālis Mārtiņš Kančs, Varakļānu posteņa ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs);
  • kaprālis Ilvars Paļums, Limbažu daļas ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs).

Kārtējā dienesta pakāpe virsniekvietnieks pirms termiņa piešķirta:

• virsseržantam Alvim Dārziņam, Apes posteņa vada komandiera vietniekam.

Kārtējā dienesta pakāpe virsseržants pirms termiņa piešķirta:

• seržantam Jurijam Ivanovam, Smiltenes posteņa vada komandiera vietniekam;
  • seržantam Mārim Kaņepam, Jaunpiebalgas posteņa vada komandiera vietniekam.

Ar VUGD Goda rakstu apbalvoti:

• virsleitnants Edgars Tomass Auzāns, Alūksnes daļas vada komandieris;
  • virsleitnants Denijs Ažuks, Cēsu daļas vada komandieris;
  • kaprālis Jānis Dzenītis, Cēsu daļas ugunsdzēsējs glābējs;
  • seržants Aigars Grobiņš, Cēsu daļas vada komandiera vietnieks;
  • kaprālis Rūdolfs Kalniņš, Jaunpiebalgas posteņa ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs);
  • kaprālis Dāvis Gustavs Šmits, Cēsu daļas ugunsdzēsējs glābējs;
  • virsseržants Arnis Strods, Varakļānu posteņa vada komandiera vietnieks;
  • seržants Juris Vītoliņš, Lubānas posteņa vada komandiera vietnieks.

VUGD Pateicība izteikta:

• kaprālei Karinai Bērziņai, Vienotā kontaktu centra pārvaldes Vidzemes reģiona nodaļas dispečerei;
  • kaprālei Anitai Ivanovai, Vienotā kontaktu centra pārvaldes Vidzemes reģiona nodaļas dispečerei;
  • seržantei Kristīnei Mihailovai, Vienotā kontaktu centra pārvaldes Vidzemes reģiona nodaļas dispečerei;
  • kaprālim Ērikam Bogdanovam, Cēsu daļas ugunsdzēsējam glābējam (autovadītājam);
  • kaprālim Dāvim Freijam, Madonas daļas ugunsdzēsējam glābējam (autovadītājam);
  • kaprālim Artūram Lasmanim, Cēsu daļas ugunsdzēsējam glābējam (autovadītājam);
  • virsleitnantam Ričardam Mellītim, Alūksnes daļas vada komandierim;
  • kaprālim Mārtiņam Mieriņam, Cēsu daļas ugunsdzēsējam glābējam (autovadītājam);
  • kaprālim Marekam Norvelim, Cēsu daļas ugunsdzēsējam glābējam (autovadītājam);
  • kaprālim Tomam Prokopovičam, Alojas posteņa ugunsdzēsējam glābējam (autovadītājam);
  • seržantam Didzim Vēkšējam, Lubānas posteņa vada komandiera vietniekam;
  • kaprālim Druvim Zembaham, Madonas daļas ugunsdzēsējam glābējam (autovadītājam).

VUGD ar lepnumu un gandarījumu sveic visus apbalvotos – paldies par Jūsu darbu!

Plašākai informācijai:
Sandra Vējiņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore
Tel. 27018728,