Amatierteātra “Valmiermuižnieki” iestudējuma “Dzimumdienas rītā” pirmizrāde

20. martā plkst. 12.00 Valmieras pagasta kultūras namā notiks amatierteātra “Valmiermuižnieki” iestudējuma “Dzimumdienas rītā” pirmizrāde. Režisore – Iveta Kļaviņa. Izrāde – traģikomēdija vienā cēlienā – veidota pēc Andreja Upīša literārā darba motīviem. Lugas pamatā ir mūžam aktuālais stāsts par cilvēku, kas savā dzimšanas dienas rītā ir apņēmies sākt jaunu dzīvi un kļūt labāks. Izrādē stāstīts par savstarpējām cilvēciskajām attiecībām ģimenē, kā arī kungu un kalpu starpā.


Lomās:
Pūdera kungs – Andrejs Miķelsons
Pūdera kundze – Ināra Miķelsone
Kučieris Tenis – Aigars Puriņš
Teniene – Inga Stilve
Miķelis – Ilmārs Beroza
Miķeliene – Sarma Laicāne
Kalpone Grieta – Ineta Fimbauere
Kalpone Liene – Santa Puriņa
Miķelienes puika – Kristians Burba

Pirms izrādes klātesošie varēs noskatīties arī četrus viencēlienus amatierteātra “Valmiermuižnieki” izpildījumā.

Pasākuma apmeklējums bez maksas, uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kā arī personu apliecinošu dokumentu. Lūdzam ievērot spēkā esošos epidemioloģiskās drošības pasākumus!

Pasākumu organizē Valmieras pagasta kultūras nams.