Aktualitātes mazajiem uzņēmējiem

Aktualitātes

Tūlīt iesāksies pavasaris, līdzi nesot rūpes, pavasara darbus, steigu un rosību. Aicinām ielūkoties informācijas apkopojumā, lai nepalaistu garām ko svarīgu!

 • Aicinām mājražotājus un amatniekus pieteikties Pavasara tirdziņam Valmierā, kas 20.aprīlī no plkst. 10.00 līdz plkst. 15.00 norisināsies Vecpuišu parkā! Tirgotāju pieteikumus gaidām līdz 1.aprīlim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu. Lūgums rūpīgi iepazīties ar tirdziņa nolikumu. Papildu informācijai par tirdziņa norisi: Valmieras Kultūras centrs,  e-pasts: .
 • Par Konkurences padomes vēstuli. Pamatojoties uz 23.02.2024. saņemto Konkurences padomes vēstuli, Pašvaldība ir izvērtējusi tās ieteikumus un Valmieras Kultūras centrs ir veicis grozījumus savu organizēto tirdziņu nolikumā, nosakot maksimālo Valmieras novada mājražotāju/amatnieku pieļaujamo skaitu katrā tirdziņā. 
  Ir izveidota  komisija, kura izvērtēs tirgus dalībniekus, lai pēc iespējas taisnīgāk dotu iespējas visiem tirdzniecības dalībniekiem. Ja kādam novada tirgotājam kādā tirdziņā tiks atteikta dalība, tad noteikti tiks dota iespēja piedalīties nākamajā tirdziņā.
 • Tūrisma uzņēmējdarbības stāsts par “Pilsgravu” saimnieci Alisi Zariņu. Vairāk par saimnieces ceļu tūrisma uzņēmējdarbībā lasi šeit
 • Ieskaties Valmieras novada iknedēļas notikumu apskatā no 18. līdz 24. martam, kurā vienkopus apkopotas dažādas kultūras un sporta norises, semināri un tikšanās, kā arī pašvaldības aktualitātes: šeit.
 • 24. martā plkst. 9.00-14.00 norisināsies Lieldienu tirgus Mazsalacā.
 • 28. martā plkst. 14.00 Limbažu novada pašvaldības administratīvās ēkas mazajā zālē (1. stāvs), Rīgas iela 16, Limbaži Vidzemes lauku partnerība “Brasla” organizē informatīvu semināru projektu rakstītājiem par izsludināto LEADER projektu konkursa I kārtu uzņēmējdarbības atbalstam.
 • Aicinām uz informatīvo semināru par LEADER iespējām plānošanas periodā no 2023. – 2027.gadam. Seminārs notiks 8. aprīlī plkst. 13.00 Kocēnu Kultūras namā, 2.st. zālē. Pasākuma piedalīsies arī Lauku atbalsta dienesta Ziemeļvidzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Valsts atbalsta un LEADER pasākuma daļas vadītāja Baiba Kiršblate, ALTUM Vidzemes reģiona vadītāja Olita Untāla un zīmola Uz kūko īpašniece Anete Ādamsone. Pieteikšanās semināram, aizpildot elektronisko reģistrācijas veidlapu https://ej.uz/2024seminars vai rakstot e-pastu uz 
 • Biedrība “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA” izsludina pirmās kārtas projektu iesniegumu pieņemšanu. Kopējās lauksaimniecības politikas stratēģiskā plāna 2023.–2027. gadam intervencē “Darbību īstenošana saskaņā ar vietējās attīstības stratēģiju, tostarp sadarbības aktivitātes un to sagatavošana” (LA19) aktivitātē “Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas”. Projektu iesniegumu pieņemšanas laiks:   2024. gada 15. aprīlis – 15. maijs. Ar SVVA stratēģiju var iepazīties  arī biedrības mājas lapā www.zgauja.lv , kā arī Lauku atbalsta dienesta mājas lapā www.lad.gov.lv .
 • Valmieras koprades darbnīcas DARE piedāvājumi. Vairāk informācijas iegūsti šeit.