Aktualitātes mazajiem uzņēmējiem

Mazajiem uzņēmējiem
  • Valmieras novada pašvaldība un Vidzemes Augstskola aicina uzņēmējus – ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus – un citus interesentus dalībai diskusiju seminārā par trauku depozītsistēmas ieviešanu pilsētas svētku ēdināšanas pakalpojumā. Pasākums norisināsies 26. februārī plkst. 14.00-17.00 Valmiermuižas alus viesistabā, Dzirnavu ielā 2, Valmiermuižā. Pieteikties diskusijai var līdz 22. februārim, aizpildot anketu šeit. Dalība pasākuma ir bez maksas. Vietu skaits ir ierobežots.
  • Jaunumi par uzņēmējdarbības atbalsta programmu ZĪLE 2024 – projekta dokumentācija un projekta pieteikumu iesniegšanas kārtība: šeit.

Lai uzzinātu vairāk informācijas par programmu un iegūtu atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem, interesenti aicināti piedalīties tiešsaistes informatīvajā seminārā 26. februārī pulksten 14.00. Reģistrē dalību šeit.

  • Valmieras novada pašvaldības dome ir apstiprinājusi konkursa “Uzņēmējdarbības atbalsts remigrantiem” nolikumu: šeit.
  • Vidzemes inovāciju nedēļas ietvaros Vidzemes plānošanas reģions aicina uz konferenci “Dažādībā rodas inovācija”, kas notiks 28. februārī Cēsīs, viesnīcā Villa Santa. Konferencē tiks detalizēti apskatīta inovāciju nedēļas virstēmas – dažādība – loma mūsdienu inovāciju procesos.

Ar konferences programmu iepazīties iespējams šeit.

  • 7. martā, Matīšu Tautas namā (Valmieras iela 16, Matīši) norisināsies pasākums „Saimnieku brokastis”, kas pulcēs Valmieras novada un Vidzemes reģiona lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības pārstāvjus, kā arī mazos šo nozaru ražotājus un citus interesentus. Informācija šeit. Lūgums pieteikties aizpildot pieteikuma formu šeit.
  • Amatnieki un mājražotāji aicināti pieteikties dalībai tirdziņā “Kocēnu pavasaris 2024”, kas notiks 31. martā no plkst. 10.00- 15.00 pie Kokmuižas pils. Tirgotāju pieteikšanās dalībai tirdziņā – līdz 10.martam, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu.
    Lūgums rūpīgi iepazīties ar tirdziņa NOLIKUMU.

Papildu informācija par tirdziņa norisi: Valmieras Kultūras centra kultūras projektu vadītāja Sintija Milberga
e-pasts: