Aktualitātes mazajiem uzņēmējiem

Aktuāla informācija mazajiem uzņēmējiem

Sācies jauns gads ar jauniem darbiem un jauniem izaicinājumiem. Atceroties veco, labo latviešu teicienu “Mūžu dzīvo, mūžu mācies”, aicinām Valmieras novada mazos uzņēmējus pilnveidot savas zināšanas un prasmes!

  • 26. janvārī no plkst. 10.00 līdz 11.00 YouTube tiešsaistes platformā online vebinārs “Automatizēta klientu risku uzraudzība”. Pieteikšanās atvērta līdz 25. janvārim. Dalība Lursoft tiešsaistes pasākumā “Uzņēmēju rīts” – bez maksas.
    Vebinārā – ieteikumi, kā efektīvi izmantot monitoringu klientu maksātspējas un sankciju risku uzraudzībai. Dzirdēsiet klientu pieredzē balstītus praktiskus padomus par soļiem, kas jāveic, sākot izmantot automatizētu risinājumu ikdienas procesos uzņēmumā, un biežāk pieļautās kļūdas. Reģistrēties ŠEIT.
  • 30. janvārī plkst. 10.00 Rūjienas Tautskolā, Skolas ielā 8a Rūjienā Pārtikas un veterinārais dienests organizē informatīvu semināru “Minimālās higiēnas prasības mājražošanai”. Jautājumi, ieteikumi, diskusija. Semināru vada PVD Ziemeļvidzemes pārvaldes vadītāja vietniece Linda Uglanova, ilgums aptuveni 1,5 stundas. Vēlama pieteikšanās zvanot pa tālruni 26397236.
  • 11.martā Erasmus+ projekta ietvaros notiek bezmaksas konference uzņēmējiem Rīgā. Sīkāka informācija un pieteikuma forma atrodama ŠEIT.
  • Šajā gadā tiek izstrādātas vadlīnijas projektam ,kas atbalstīs vietējo ražotāju izaudzēto un pārstrādāto produktu virzīšanu tirgū un apvienojoties- arī lielākos pašvaldību un lieltirgotāju iepirkumos.Šī aptauja tiek veikta, lai apzinātu mūsu reģionā  esošo primāro pārtikas produktu ražotāju vēlēšanos iesaistīties īso pārtikas piegāžu ķēžu veidošanā. Pētījums aptver Vidzemes reģiona Valmieras, Cēsu un Limbažu novadu teritorijas. Aptaujas aizpildīšana aizņems aptuveni 10-15 minūtes. Saite uz aptauju ŠEIT.
  • Valmieras Attīstības aģentūra aicina uzņēmējus un organizācijas digitalizēties. Uzzini vairāk: ŠEIT.
  • Valmieras koprades darbnīca DARE turpina uzņemt ciemos un atbalstīt ikvienu uzņēmēju, mājražotāju un amatnieku. Vairāk info ŠEIT
  • Limbažu KB aicina uz ES apmaksātām mācībām Bioloģisko upeņu un smiltsērkšķu audzētājus. Lektori: Māris Narvils un Valentīna Pole. Pēc mācībām tiks izsniegti apliecinājumi. Vietu skaits ierobežots! Pieteikšanās saite ŠEIT  vai skenējot QR kodu afišā.
  • Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs aicina:

Lauksaimniek, ja esi nonācis krīzes situācijā, mūsu ekspertu komanda ir gatava doties Tev palīgā, lai rastu izeju no tās!
Kādu tieši atbalstu piedāvāsim, kādi ir nosacījumi tā saņemšanai, skati ŠEIT.