Aizvadīts Valmieras novada kauss šautriņu mešanā

šautriņu sacensības

5. novembrī Rubenes sporta namā notika šautriņu mešanas sacensības, kur pulcējās vairāk nekā 30 dalībnieku no Valmieras, Smiltenes, Valkas, Cēsu novada un Rīgas.

Sacensības tika dalītas divās grupās – PRO un Amatieru grupa:

 • Amatieru grupa spēlēja ar atvieglotiem noteikumiem, kur ierasto 501 punkta izspēli nomainīja 301 punktu izspēle, bez dubultā punktu nobeiguma.

Precīzākais izrādījās un Čempiona godu Amatieru grupā izcīnija Kristers Blūms, finālspēli uzvarot ar rezultātu 3:1. Kristers turnīru aizvadīja bez zaudējumiem. 2. vietā Amatieru grupā palika Jānis Ābele, kurš šoreiz PRO grupu aizstāja ar Amatieru grupu. 3 vietu izcīnīja Artis Priede, kurš bronzas spēlē pārspēja Viktoru Liepiņu ar rezultātu 3:1. Amatieru grupa pulcēja arī divas dāmas – Intu Liepiņu un Daci Šulci, kuras attiecīgi ierindojās 5. un 8.vietā.

Par amatieru grupas sacensību līderiem kļuva:

 1. Kristers Blūms
 2. Jānis Ābele
 3. Artis Priede
 4. Viktors Liepiņš
 5. Inta Liepiņa
 6. Jorens Gredzens
 • PRO grupa piesaistīja 23 dalībniekus, kuri tika sadalīti 4 apakšgrupās. Apakšgrupu uzvarētāji automātiski kvalificējās ceturtdaļfinālam, bet katras grupas 2.-3. vietas aizvadīja astotdaļfinālu. Četru stundu laikā tika noskaidroti labākie šautriņu metēji, un finālā spēkojās abi Rubene Darts pārstāvji – Uģis Karasevs un Modris Kandavnieks, kur veiksmīgāks izrādījās Modris Kandavnieks. Savukārt turnīra bronzu ieguva Uģis Ozols, kurš spēja kontrolēt visas spēles gaitu, neļaujot pretspēlētājam Viesturam Ābelem panākt izšķirošo legu.

Par PRO grupas sacensību līderiem kļuva:

 1. Modris Kandavnieks
 2. Uģis Karasevs
 3. Uģis Ozols
 4. Viesturs Ābele
 5. Andis Ločmelis
 6. Andis Bāliņš

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos un aicinām pirmdienu vakaros plkst. 19.00 pievienoties šautriņu mešanas treniņiem Rubenes sporta namā!

Sīkāka informācija, sazinoties ar Gati Akūlovu, mob. tel. 27760657; e-pasts: