Aizvadīts Rūjienas/Naukšēnu novusa čempionāta dubultspēlēs 3. posms

Aizvadīts Rūjienas/Naukšēnu novusa čempionāta dubultspēlēs 3. posms

18. decembrī Rūjienas sporta hallē aizvadīts 3. posms Rūjienas/Naukšēnu novusa čempionāta dubultspēlēs, kas kopā pulcēja 23 sportistus. Dalībnieki, kā ierasts, tika izlozēti komandās pēc nejaušības principa un cīņas varēja sākties. Katra komanda ar katru pretinieku turnīrā aizvadīja 4 setu spēles, par katru uzvarētu setu izcīnot punktu turnīra tabulā.

Rezultāti:

1. Artūrs Putniņš, Mārtiņš Kalns 30p
2. Gunārs Majors 29p
3. Inta Salmiņa, Agris Mednis 29p 

Tiekamies 15. janvārī plkst. 9.00 čempionāta ceturtajā posmā, kas notiks Naukšēnu Kultūras namā! Pieteikšanās līdz 7. janvāra plkst. 17.00, rakstot – 20212466 (Gundars)

Attēlā 3. posma uzvarētāji

Aizvadīts Rūjienas/Naukšēnu novusa čempionāta dubultspēlēs 3. posms