Aizvadīts pirmais Rubene Darts Open turnīra posms

Rubene Darts Open

Lai noskaidrotu labākos šautriņu spēlētājus un veicinātu šautriņu mešanas kustību Valmieras novadā, 14. oktobrī aizvadīts pirmais no trim Rubene Darts Open turnīra posmiem, pulcējot vairāk nekā 40 dalībniekus gan no Latvijas, gan kaimiņvalsts Igaunijas.

Par pirmā posma čempionu kļuva Rubene Darts spēlētājs Gatis Lancers, kurš fantastiskā finālā ar rezultātu 6:5 pārspēja vienu no spēcīgākajiem igauņu spēlētājiem Pärnu Darts Club līderi Olaf Siigur.

Finālspēlē Gatim vidējais 3DA 79.51, savukārt Olaf uzrādīja 77.22. 3., 4. vietu un savu balvu fondu sadalīja ŠMK Vecpiebalga pārstāvis Oskars Kuzmans un Ilvars Draulis.

Dāmu konkurencē labākā bija Laima Upeniece, kura saņēma kungu apsveikumus un organizatoru sarūpēto specbalvu. Par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva vietējais Rubene Darts spēlētājs Kristaps Kīns, kurš arī savā īpašumā saņēma specbalvu.

Ja arī Tu vēlies izmēģināt spēkus šautriņu mešanā, sazinies ar Rubene Darts, rakstot vai zvanot uz tālr. 27760657. Treniņi notiek katru pirmdienu no plkst. 19.00 līdz 22.00 Rubenes sporta namā.

Turnīra statistika: https://tv.dartconnect.com/event/mt_djnong9z_5/matches

Paldies visiem dalībniekiem un tiekamies 19. novembrī uz Rubene Darts Open 2. posmu! Pieteikties sacensībām iespējams ŠEIT.

Foto: Kristaps Kīns