Aizvadīts Mazsalacas kauss pludmales volejbolā

Svētdien, 5. jūnijā, Mazsalacā, Valtenberģu muižas parkā norisinājās Mazsalacas kauss pludmales volejbolā, kur pulcējās deviņi dueti. Vairākums dalībnieki bija Valmieras novada iedzīvotāji (Mazsalaca, Rūjiena, Naukšēni, Burtnieki, Valmiera), bija prieks redzēt dalībniekus no Staiceles un Smiltenes.

Svētdien, 5. jūnijā, Mazsalacā, Valtenberģu muižas parkā norisinājās Mazsalacas kauss pludmales volejbolā, kur pulcējās deviņi dueti. Vairākums dalībnieki bija Valmieras novada iedzīvotāji (Mazsalaca, Rūjiena, Naukšēni, Burtnieki, Valmiera), bija prieks redzēt dalībniekus no Staiceles un Smiltenes.

Mazsalacas kausā pludmales volejbolā laurus plūca duets “Ozoliņš/Mazurs” (Naukšēni), atstājot otrā vietā duetu “Mednieki” (Naukšēni) un trešā vietā duetu “RD” (Staicele).

Apsveicam sportistus ar gūtajiem panākumiem!

Sakām lielu paldies Mazsalacas apvienības sporta entuziastam Gunāram Zundam par veiksmīgu sadarbību!