Aizvadīts mamaneta turnīrs Naukšēnos

Naukšēnu Mamaneta turnīrs

28. augustā Naukšēnu pludmales volejbola laukumos tika aizvadīts mamaneta turnīrs, kas šogad pulcēja 9 komandas – no Jēkabpils, Ropažiem, Balviem, Mazsalacas, Rūjienas un Naukšēniem. Turnīrs Naukšēnos norisinās jau piekto gadu, bet līdz šim tas pulcēja tikai vietējās spēlētājas. Liels prieks, ka pēdējā gada laikā mamanets Latvijā strauji attīstījies un komandu skaits krietni audzis, kas dod iespēju dalībniecēm mēroties spēkiem un motivē kļūt vēl labākām. 
Lai nedaudz atraisītos, pirms turnīra tika aizvadīts konkurss, kurā dalībniecēm, servējot bumbu, tā bija jātrāpa pretējā laukuma pusē esošajos riņķos. Ja tas tika sekmīgi izdarīts, bija jādodas pie riņķa un jāpaņem lapiņa, kas tur atradās. Lapiņā bija paslēpts kāds uzdevums, kas veicams, vai balviņa, kuru uzreiz varēja saņemt. Kad konkursa balvas tika izspēlētas, turnīrs varēja sākties. Grupu spēlēs katra komanda savstarpēji aizvadīja vienu spēli līdz 2 uzvarētiem setiem. Pēc grupu spēlēm labākās 8 komandas turpināja cīņu par medaļām, aizvadot divmīnusa izspēles sistēmu. 

Ar sacensību rezultātiem vari iepazīties šeit:

  1. vieta – komanda “Saies” (Zane Zandersone, Sarmīte Praudiņa, Antra Krievāne, Renāte Kalniņa, Nora Alpeusa, Dana Ševčenko)
  2. vieta – komanda “Balvu vilcenes” (Ieva Leišavniece, Inta Ozola, Zlata Kallase, Sarmīte Keisele, Iveta Kacēna, Agrita Anča, Ausma Duļevska, Ligita Bukovska-Pole)
  3. vieta – komanda “Naukšēnu lauvas” (Līga Dreija, Regīna Poļakaite, Baiba Riekstiņa, Alīna Pūce, Kristīne Arbidāne, Everita Groševa)

Paldies Jānim Zumentam par spēļu tiesāšanu un Fast Food Factory, kas parūpējās par dalībnieku un skatītāju vēdera prieku. Nākamo turnīru Valmieras novadā plānots aizvadīt ziemā, precīzāka informācija vēl sekos.

Informāciju sagatavoja:

Gundars Putniņš

Foto autore: Sonora Dubrovska