Aizvadīts Lieldienu zaķu skrējiens Vecatē

Otrajās Lieldienās, 18. aprīlī, norisinājās Lieldienu zaķu skrējiens bērniem līdz 11 gadiem un foto orientēšanās “Iepazīsti Vecati” Vecatē, kurā piedalījās 42 dalībnieki un suns Demons. Vairākums dalībnieku bija Valmieras novada iedzīvotāji (Vecate, Idus, Valmiera), bija prieks redzēt dalībniekus arī no Limbažu novada un Rīgas

Otrajās Lieldienās, 18. aprīlī, norisinājās Lieldienu zaķu skrējiens bērniem līdz 11 gadiem un foto orientēšanās “Iepazīsti Vecati” Vecatē, kurā piedalījās 42 dalībnieki un suns Demons. Vairākums dalībnieku bija Valmieras novada iedzīvotāji (Vecate, Idus, Valmiera), bija prieks redzēt dalībniekus arī no Limbažu novada un Rīgas.

Jaunākie sacensību dalībnieki (vecumā līdz 11 gadiem) sacentās Lieldienu zaķu skrējienā, kur tika noskaidroti visātrākie Lieldienu zaķi: Rodrigo Dreivus Samuļjs, Roberts Tulubjevs, Klāvs Jēkabs Krastiņš, Alena Kuharenko, Henrihs Stīvrinieks, Dārta Lukstiņa un pats jaunākais Deivids Kristiāns Borisovs. Lieldienu zaķu skrējienā izņēmumu kārtā ļāva piedalīties arī aktīvākajām Vecates seniorēm.

Foto orientēšanās “Iepazīsti Vecati” norisinājās komandās (2–3 dalībnieki), piedalījās 11 komandas. Komandas dalībnieki ne tikai meklēja objektus, bet arī meklēja atbildes uz jautājumiem, kas aicināja iepazīt Vecati. Komandas dalībnieki par objektu un atbilžu meklējumiem saņēma punktus – apsveicam komandas ar uzvaru: “Kukurūza”, “Apelsīni” un “Zaļā komanda”.

Ar visiem sacensību rezultātiem varat iepazīties:

Priecājamies par 11 komandu dalību foto orientēšanās sacensībās. Izsakām pateicību visām komandām, kuras piedalījās sacensībās un kurām pietrūka pavisam nedaudz līdz godalgotajām vietām. Uz tikšanos nākamajās sacensībās!